iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 1. 2021
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
3471
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Očkování proti covidu-19

  0:27 do playlistu

  Očkování proti covidu-19
  Ministr zdravotnictví Jan Blatný dnes představil strategii očkování proti covidu-19. Do konce týdne můžou materiál připomínkovat odborníci a hejtmani, v pondělí bude k dispozici konečná verze.

 • Kauza Stoka

  9:50 do playlistu

  Kauza Stoka
  Výslechem svědků dnes u brněnského krajského soudu pokračovalo projednávání korupční kauzy Stoka. Týká se manipulace s veřejnými zakázkami na radnici Brna-středu a vybírání úplatků od stavebních firem.

 • Nová brněnská farnost

  12:01 do playlistu

  Nová brněnská farnost
  Novou farnost v Brně-Líšni na začátku roku zřídilo brněnské biskupství. V městské části přibývá obyvatel a prostory kostela svatého Jiljí ve staré části čtvrti už nestačí.

 • Investice na Pálavě

  14:29 do playlistu

  Investice na Pálavě
  Posun ve stavbě sanatoria na břehu novomlýnských nádrží. Nové vedení kraje s ním počítá a je už známý i projektant stavby, tedy ten, kdo její podobu vymyslí. Stala se jím Projektová společnost Sanatorium Pálava.

 • Poplatky za odpad

  16:39 do playlistu

  Poplatky za odpad
  Některá města zvýšila od nového roku poplatek za odpad. Reagují tak na novelu zákona o odpadech, která zdražuje skládkování. Někde naopak využívají slevu pro ty, kteří poctivě třídí. Díky třídění totiž radnice na nákladech za svoz a likvidaci odpadu ušetř

 • Výjimka pro studenty herectví

  19:32 do playlistu

  Výjimka pro studenty herectví
  Školní divadla žádají o výjimku z vládních opatření - aby mohli studenti posledních ročníků pracovat na inscenacích. Jejich nazkoušení a odehrání je součástí studia, navíc jim může zjednodušit získání práce.

 • Výstraha před ochlazením

  22:21 do playlistu

  Výstraha před ochlazením
  Meteorologové počítají v tomto týdnu s ochlazením. Postupující tlaková níže od severozápadu přinese chladnější vzduch a v Česku by tak mělo sněžit, hlavně ve středu a v noci na čtvrtek. Výstraha před sněžením platí od zítřejšího rána třeba pro Vysočinu.

Přehrát vše

Související