iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 12. 2020
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2660
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Antigenní testování

  0:28 do playlistu

  Antigenní testování
  Začalo dobrovolné antigenní testování veřejnosti na Covid-19. Zájem je značný, třeba ve zlínské nemocnici jsou všechny termíny až dokonce kalendářního roku už zamluvené. Velký zájem o testy byl dnes ráno i v Kroměříži.

 • Antigenní testování

  2:23 do playlistu

  Antigenní testování
  Antigenní testy zdarma podstoupili první lidé i na jižní Moravě. Zájem o testy byl jak ve velkých odběrových místech v Brně, tak i v okresních nemocnicích. Třeba ve Znojmě je nejbližší volný termín 30. prosince, v Břeclavi o dva dny dřív.

 • Antigenní testování

  4:15 do playlistu

  Antigenní testování
  A teď do obou krajů zamíříme živě, v Brně u FN Brno je Veronika Gecová, ve Zlínském kraji situaci sleduje Luboš Dostál.

 • Opravy Baťova kanálu

  9:50 do playlistu

  Opravy Baťova kanálu
  Nový velín a příprava na stavbu čerpací stanice - ve Veseli nad Moravou pokračují práce na opravě přístaviště u Baťova kanálu. To se rozšíří - ztrojnásobí kapacitu a přibude servis pro lodě. Ředitelství Vodních cest vyjde investice zhruba na 70 milionu ko

 • Unikátní olomoucká opona

  11:43 do playlistu

  Unikátní olomoucká opona
  Moravské divadlo v Olomouci znovu zdobí historická ručně tkaná opona. Podle ředitele divadla Davida Gerneše jde o největší ručně tkanou tapiserii na světě. Její autorka Oluše Vítková ji v sedmdesátých letech sama tkala čtyři roky.

 • Vycházky pro seniory

  14:34 do playlistu

  Vycházky pro seniory
  Klienti sociálních služeb můžou ode dneška opět na vycházky. Schválila to vláda. Můžou tak strávit i vánoční svátky se svými rodinami. Pokud ale odejdou z areálu na dobu delší než šest hodin, musí po návratu do izolace a na testy.

 • Náramky pro epileptiky

  16:27 do playlistu

  Náramky pro epileptiky
  Speciální náramky na rozpoznání epileptického záchvatu dnes obdržely rodiny v Dětské nemocnici v Brně. Pilotní projekt zaplatilo město Brno, v budoucnu by náramky mohly podporovat pojišťovny.

 • Cukroví pro zdravotníky

  19:34 do playlistu

  Cukroví pro zdravotníky
  Vánoční cukroví pro zdravotníky z Úrazové nemocnice a Nemocnice Milosrdných bratří pečou někteří obyvatelé v Brně-Bystrci. Chtějí tak vyjádřit podporu těm, kteří teď kvůli pracovnímu vytížení nemají na chystání svátků čas.

 • Filharmonie Brno nahrála dvě alba

  21:31 do playlistu

  Filharmonie Brno nahrála dvě alba
  S aktuální epidemickou situací se pojí spíš špatné zprávy, my máme jednu dobrou: i díky koronavirové krizi teď Filharmonie Brno představuje pod svou vlastní značkou hned dvě nová alba, která vznikla právě letos. Orchestr nemohl koncertovat, a tak se věnov

Přehrát vše

Související