iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 11. 2020
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
2280
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dodávky energií

  0:28 do playlistu

  Dodávky energií
  Mimořádně náročná operace probíhá v těchto dnech v teplárenském provozu Špitálka v Brně. Technici tam s pomocí mobilního jeřábu instalují dva moderní kotle vážící desítky tun.

 • Dodávky energií

  4:07 do playlistu

  Dodávky energií
  Kontrola plynoměrů a elektroměrů posunutá na později anebo výzva, aby lidé čísla nahlásili sami. I dodavatelé energií omezují přímý kontakt se zákazníky.

 • Kapacity nemocnic

  8:11 do playlistu

  Kapacity nemocnic
  asný důkaz zlepšení kovidové situace na Zlínsku. Krajská nemocnice ve Zlíně zrušila dvě z osmi kovidárií. Do běžného režimu se po důkladném úklidu vrátí celkem 66 lůžek na geron-tologii a urologii.

 • Aktivity pro obyvatele Rosic

  11:03 do playlistu

  Aktivity pro obyvatele Rosic
  Už několik týdnů jsou v Česku zavřené různé vzdělávací instituce a spolky. Část z nich musela své aktivity úplně přerušit, někteří je ale částečně zachovali.

 • Potravinová sbírka

  13:42 do playlistu

  Potravinová sbírka
  V sobotní sbírce potravin v Česku lidé v obchodech darovali rekordní množství zboží - celkem 440 tun. Tento výsledek má akce i přesto, že ji letos doprovázela bezpečnostní opatření proti šíření covidu-19.

 • Propad cen brambor

  15:50 do playlistu

  Propad cen brambor
  Zemědělci na Vysočině předpokládají, že na letos sklizených bramborách výrazně prodělají. A to i navzdory tomu, že se jich díky vydatným dešťům urodilo víc.

 • Zmírnění vládních opatření

  17:23 do playlistu

  Zmírnění vládních opatření
  Kratší zákaz nočního vycházení, možnost prodloužení otevírací doby nebo vyšší povolený počet lidí na svatbách, pohřbech a bohoslužbách.

 • Rozvoz léků

  20:35 do playlistu

  Rozvoz léků
  Mezi lidmi roste zájem o nákup léků přes internet. Potvrzují to data z online lékáren i kurýrní společnosti. Přibývají taky možnosti, jak je lidem v karanténě doručit, třeba spolu s potravinami.

Přehrát vše

Související