iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 7. 2020
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2659
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Uvolnění opatření

  0:31 do playlistu

  Uvolnění opatření
  Po třech a půl měsících mohli dnes lidé ve vnitřních prostorách poprvé odložit roušky. Uvolnění opatření proti šíření koronaviru platí téměř na většině území České republiky. Až na výjimky. Lidé toho využívají už od rána - třeba v obchodech, na úřadech ne

 • Povinné roušky ve zdravotních a sociálních zařízeních

  4:15 do playlistu

  Povinné roušky ve zdravotních a sociálních zařízeních
  Pro nemocnice a další zdravotní a sociální zařízení platí povinnost roušek a omezená návštěvní doba dál. A to až do odvolání. O případném zrušení rozhodnou jednotliví ředitelé až na nové doporučení Ministerstva zdravotnictví.

 • Mokřady na Hodonínsku

  9:40 do playlistu

  Mokřady na Hodonínsku
  Oblast Bílých Karpat patří dlouhodobě k nejsušším oblastem republiky. Pomoci by měly i nové mokřady, které na 16ti hektarové ploše teď buduje obecně prospěšná společnost Šumárník. Hotovo bude na podzim. Projekt za 39 milionů platí Evropská Unie.

 • Obnova mezinárodních letů

  11:55 do playlistu

  Obnova mezinárodních letů
  živě s Kateřinou Beranovou

 • Barum Rally se nepojede

  14:39 do playlistu

  Barum Rally se nepojede
  A jak už jsme říkali v úvodu - letošní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín se nepojede. Pořadatelé se rozhodli podnik, který měl být součástí českého a evropského šampionátu, přeložit na příští rok.

 • Poděkování zdravotníkům

  18:23 do playlistu

  Poděkování zdravotníkům
  V brněnském VIDA centru se dnes uskuteční koncert s názvem "Pomáhat není věda". Akce je symbolickým poděkováním - určeným pro zdravotníky, hasiče a další lidi, kteří se v posledních měsících zapojili do boje proti koronaviru na jižní Moravě. Na místě je k

 • Spor o pozemky za Lužánkami

  20:15 do playlistu

  Spor o pozemky za Lužánkami
  U městského soudu v Brně dnes dokazováním pokračoval spor o vlastnictví komunikací za Lužánkami. Určovací žalobu podalo město, které se o chodníky a silnice pře s firmou Czechcity podnikatele Libora Procházky. Spor komplikuje rozvoj celé lokality i roky p

 • Výstava skla Ilji Bílka

  22:46 do playlistu

  Výstava skla Ilji Bílka
  V pořadí už šestnácté léto patří prostory Hranolové věže a Královské kaple na hradě Špilberku sklářským výtvarníkům. Letos chce Muzeum města Brna představit tvorbu Ilji Bílka - skláře, který se považuje spíš za sochaře.

Přehrát vše

Související