iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 2. 2020
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
5209
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tragédie v Uherském Brodě

  0:29 do playlistu

  Tragédie v Uherském Brodě
  Uherský Brod si dnes připomněl oběti tragické střelby v restauraci Družba. Došlo k ní přesně před pěti lety, krátce po poledni. 63letý muž zastřelil 8 lidí. A jaká byla reakce na nejhorší masovou vraždu v novodobých dějinách Česka? Policie může v případě

 • Rozhovor s bývalým starostou Uherského Brodu

  3:31 do playlistu

  Rozhovor s bývalým starostou Uherského Brodu
  Patrik Kunčar, tehdejší starosta a místopředseda senátního Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost je teď ještě s námi přímo ve vysílání.

 • Krádeže nářadí

  10:08 do playlistu

  Krádeže nářadí
  Zamykat dílny nebo garáže nebyli lidé z malých vesniček poblíž Polné na Vysočině příliš zvyklí. Teď si ale musí dávat pozor. V jejich okolí se totiž množí krádeže motorových pil a dalšího nářadí.

 • Opravy zámku

  12:20 do playlistu

  Opravy zámku
  Část zámku Vranov nad Dyjí - měsíc před začátkem turistické sezony - zakrývá lešení. Dělníci tam opravují jednu z dominant, věž z patnáctého století. Místo, které ročně navštíví na sedmdesát tisíc turistů, bude mít i novou atrakci.

 • Následky větru

  14:51 do playlistu

  Následky větru
  Vichřice a prudký déšť se v noci na dnešek přehnaly celým regionem. Hasiči vyjížděli na jižní a východní Moravě ke 150 událostem. Nejčastěji odklízeli popadané stromy nebo uvolněné části střech.

 • Obchvat Tuřan blíž ke stavbě

  17:01 do playlistu

  Obchvat Tuřan blíž ke stavbě
  Obchvat kolem brněnských Tuřan bude z části vést asi metr a půl pod úrovní země. Rozhodli o tom dnes krajští radní. Silnice bude zahloubená kvůli ochrannému pásmu letiště, kolem kterého obchvat povede.

 • Opatření proti koronaviru

  18:58 do playlistu

  Opatření proti koronaviru
  Ministerstvo zahraničí varuje před cestami do severní Itálie, kde se objevil koronavirus.

 • Převoz keltské hlavy

  22:00 do playlistu

  Převoz keltské hlavy
  Kamenná keltská hlava opustila olomoucké Vlastivědné muzeum, kam ji na 2 týdny zapůjčilo Národní muzeum v Praze. Hodnota exponátu - starého asi dva tisíce let - je podle odborníků nevyčíslitelná. V Olomouci sochu zobrazující hlavu Kelta vidělo asi 9 tisíc

Přehrát vše

Související