iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 1. 2020
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
4731
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Arriva na Vsetínsku

  0:29 do playlistu

  Arriva na Vsetínsku
  První ostrý školní a pracovní den roku 2020. Na Valašsku to byla zkouška, jestli se zlepšila situace na železničních tratích. V regionu je od poloviny loňského prosince, kdy začal platit nový jízdní řád, obsluhuje společnost Arriva.

 • Jízdenky na jihu Moravy

  2:50 do playlistu

  Jízdenky na jihu Moravy
  Jen za jízdenky integrovaného systému se cestující v Jihomoravském kraji svezou na regionálních vlakových linkách. Změna platí od začátku roku. Vlaky si totiž nově objednává sám kraj.

 • Doprava v Jihomoravském kraji

  5:07 do playlistu

  Doprava v Jihomoravském kraji
  Hostem ve vysílání je Roman Hanák - náměstek hejtmana pro dopravu.

 • Lyžování na jižní Moravě

  10:06 do playlistu

  Lyžování na jižní Moravě
  V Hodoníně u Kunštátu na Blanensku o víkendu zahájili lyžařskou sezónu. Tamní sjezdovka je tak už třetí na jižní Moravě, kde se aktuálně lyžuje. A díky vhodným podmínkám pro umělé zasněžování otevřou zřejmě i další.

 • Vedení Zlínského kraje

  12:50 do playlistu

  Vedení Zlínského kraje
  Koalice, která vede Zlínský kraj, je v ohrožení. Odchod z ní zvažuje hnutí ANO, na protest proti prosincovému nečekanému schválení stavby nové osmimiliardové nemocnice ve Zlíně.

 • Úklid vánočních stromků

  16:14 do playlistu

  Úklid vánočních stromků
  Lidé se pomalu začínají zbavovat vánočních stromků. Ve většině okresních měst na jižní Moravě je můžou nechávat u kontejnerů, kde je pak sbírá svozová služba. Jejich osud je pak různý. Třeba v Blansku stromky drtí a dál využívají. V Brně končí ve spalovně

 • Dítě v blanenském babyboxu

  18:01 do playlistu

  Dítě v blanenském babyboxu
  První dítě zachráněné v roce 2020 díky babyboxu našli jihomoravští záchranáři v sobotu večer v Blansku. Chlapec dostal jméno Jan, teď je v péči lékařů dětského oddělení nemocnice v Boskovicích.

 • Trhy skončily

  20:23 do playlistu

  Trhy skončily
  Vánoční trhy v Brně definitivně skončily. Byly nejdelší v historii. Po svátcích prodejcům poklesly tržby na pětinu, otevřené byly hlavně stánky s občerstvením a alkoholem. Organizátoři hodnotí trhy přesto zatím pozitivně, podrobnější statistiky ale teprve

 • Zemřel Jiří Kratochvíl

  22:37 do playlistu

  Zemřel Jiří Kratochvíl
  V 95ti letech zemřel zakládající člen Janáčkova kvarteta - Jiří Kratochvíl. Stojí za uskupením, které už už přes 70 let, v různých sestavách, ve světě šíří povědomí o české tvorbě.

Přehrát vše

Související