iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 12. 2019
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3869
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nová zlínská nemocnice

  0:28 do playlistu

  Nová zlínská nemocnice
  O stavbě nové nemocnice za 8 miliard rozhodli nečekaně včera večer zastupitelé Zlínského kraje. Hnutí ANO kvůli tomu zvažuje odchod z krajské koalice. Lidovecký hejtman Jiří Čunek předpokládá, že stavba začne za dva roky.

 • Hlasování o nové zlínské nemocnici

  3:13 do playlistu

  Hlasování o nové zlínské nemocnici
  Živě s hejtmanem Jiřím Čunkem.

 • Zabavené nelegální zbraně

  10:17 do playlistu

  Zabavené nelegální zbraně
  19 nelegálně držených zbraní a velké množství střeliva našli koncem minulého týdne policisté u 50-letého muže z Vyškova. Podle jeho známých hrozilo, že zbraně může použít proti sobě nebo ostatním.

 • Doprava na Valašsku

  13:14 do playlistu

  Doprava na Valašsku
  Regionální vlaková doprava na Valašsku, dnes znovu s problémy. Pokladny dopravce Arriva znovu neprodávaly jízdenky, stejný dopravce znovu zrušil svůj expres a nahradil ho autobusy.

 • Hendikepovaní ve vlacích

  16:07 do playlistu

  Hendikepovaní ve vlacích
  Vlaková přeprava je pro cestující s postižením nedostatečně přístupná. Lidé používající invalidní vozík se na většinu nástupišť vůbec nedostanou, to samé platí o staničních budovách.

 • Oprava mostu přes Dyji

  17:45 do playlistu

  Oprava mostu přes Dyji
  Oprava mostu přes řeku Dyji, který spojuje ve Znojmě Koželužskou a Mlýnskou ulici, nabírá zpoždění. Stavbaři zjistili, že je v horším stavu, než ukazoval původní posudek statika. Konec prací teď závisí na počasí.

 • Terapie tmou

  20:43 do playlistu

  Terapie tmou
  Strávit několik dní o samotě a v naprosté tmě. Tento způsob odpočinku vyhledává v posledních letech čím dál víc lidí. Zájemci se musejí často objednávat i několik měsíců dopředu.

 • Mravenčí i jiné práce Ondřeje Sekory

  22:46 do playlistu

  Mravenčí i jiné práce Ondřeje Sekory
  Letošní 120. výročí narození Ondřeje Sekory slaví Moravské zemské muzeum. Připravilo výstavu Mravenčí a jiné práce, nazvanou podle autorovy nejznámější postavičky. K vidění je toho ale mnohem víc - třeba umělcova sbírka hmyzu.

Přehrát vše

Související