iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 11. 2019
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3989
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Připomínka 17. listopadu

  0:57 do playlistu

  Připomínka 17. listopadu
  Obdobím velkého očekávání a naděje byly listopadové události roku 1989. Shodli se na tom dnes členové tehdejšího studentského stávkového výboru, kteří se poprvé po třiceti letech opět společně sešli ve Zlíně.

 • Pieta u Kounicových kolejí

  4:34 do playlistu

  Pieta u Kounicových kolejí
  K událostem 80 let starým teď podrobněji - scénické čtení ze vzpomínek vězňů a připomínka jmen zesnulých. Tak dnes lidé v areálu Kounicových kolejí v Brně vzpomínali na oběti nacistické okupace.

 • Přestavby diskoték

  10:26 do playlistu

  Přestavby diskoték
  Z diskotéky volnočasový klub pro děti a mládež. Takovou proměnou teď prochází bývalý klub Fabrika v Letovicích. Chátrající budovu koupila díky sbírce nezisková organizace Elim.

 • Nehoda u Břeclavi

  13:02 do playlistu

  Nehoda u Břeclavi
  Šest lidí se dnes zranilo při srážce autobusu, osobního auta a dodávky s přívěsem. Nehoda se stala v půl 6 ráno na silnici číslo 55 u Břeclavi. Příčiny jsou stále v šetření, prvotní závěry poukazují na namrzlou vozovku.

 • Budoucnost Farmaceutické fakulty

  15:35 do playlistu

  Budoucnost Farmaceutické fakulty
  Farmaceutická fakulta by v budoucnu mohla patřit pod Masarykovu univerzitu. Teď je součástí Veterinární a farmaceutické univerzity, jako jedna ze tří fakult. Živě s Barborou Měchurovou.

 • Připomínka 17. listopadu

  18:22 do playlistu

  Připomínka 17. listopadu
  My se teď vracíme k tématu oslav 30tého výročí sametové revoluce. Míříme živě do Zlína, kde dění sleduje redaktor Luboš Dostál.

Přehrát vše

Související