iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 10. 2019
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
5226
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vyloupené zlatnictví

  7:49 do playlistu

  Vyloupené zlatnictví
  Skupina zlodějů dnes brzy ráno vykradla zlatnictví v Rašínově ulici v centru Brna. Do prodejny se lupiči dostali, když vytrhli ochrannou mříž obchodu. Škoda jde do milionů, pachatelé policii zatím unikají.

 • Uzavírka Rakovecké ulice

  9:34 do playlistu

  Uzavírka Rakovecké ulice
  Od dnešního rána neprojedou řidiči a řidičky Rakoveckou ulicí v Brně, a to v úseku od hradu Veveří k Novému Dvoru. Kvůli rekonstrukci bude tato část silnice uzavřená přes rok. Šoféři se tak musejí připravit na zdržení kvůli objízdným trasám.

 • Bývalá JZD

  11:53 do playlistu

  Bývalá JZD
  Architekti z brněnské stavební fakulty VUT hledají nová využití pro bývalé zemědělské areály. Z bývalých kravínů by tak mohla vzniknout třeba vinařská centra, obytné domy nebo areály pro nezemědělskou výrobu.

 • Bezpečné bydlení

  14:44 do playlistu

  Bezpečné bydlení
  Víc bezpečí - v Brně přibude další dům s hlídací službou a speciálním režimem. jde o budovu ve Vranovské ulici v Husovicích, kterou místní označují jako dům hrůzy. Denně tam hlídkují strážníci i policejní preventisté. Jen letos evidují v této lokalitě pře

 • České hlavičky

  17:50 do playlistu

  České hlavičky
  Devět mimořádně nadaných středoškolských studentů obdrží cenu v třináctém ročníku soutěže České hlavičky. Finalisté pochází z gymnázií nebo středních škol, porotu tvořili přední čeští vědci a akademičtí pracovníci. Studenti dostanou ocenění už po sedmé ho

 • Studenti bojují proti dezinformacím

  20:46 do playlistu

  Studenti bojují proti dezinformacím
  Rozpoznat dezinformace se dnes učili studentky a studenti jednoho z brněnských gymnázii. Tým z Masarykovy univerzity pro ně připravil únikovou hru. V té měli za úkol třídit zprávy podle toho, jestli jsou pravdivé, nebo ne.

Přehrát vše

Související