iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 10. 2019
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
4933
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zemřel zpěvák Karel Gott

  2:09 do playlistu

  Zemřel zpěvák Karel Gott
  S Karlem Gottem spolupracovala celá řada umělců z jižní a východní Moravy. Nejenže tu mnohokrát vystupoval, vzniklo tu i jedno z jeho alb. Spolu s několika dalšími zpěváky v Brně natočil hudební film.

 • Zemřel zpěvák Karel Gott

  5:51 do playlistu

  Zemřel zpěvák Karel Gott
  Uctít památku několika-násobného Zlatého slavíka můžou i lidé v Brně - v budově Českého rozhlasu by od zítřka měla být k dipozici kondolenční kniha. Na místě je teď Andrea Čandová.

 • Nový snímek koróny

  10:15 do playlistu

  Nový snímek koróny
  Nejzdařilejší snímek sluneční koróny dnes představil tým profesora Miloslava Druckmüllera z brněnského Vysokého učení technického. Letošní expedici do Jižní Ameriky za úplným zatměním Slunce tak považuje za nejúspěšnější v historii.

 • Zkrachovalá společnost Stromi

  14:25 do playlistu

  Zkrachovalá společnost Stromi
  Podobný problém řešily v minulosti i stovky lidí na jižní Moravě - konkrétně v Brně-Řečkovicích. Stavební společnost Stromi tam před dvaceti lety zkrachovala ještě před dostavěním slíbených bytových domů. Peníze přitom od zájemců o byty vybrala předem a n

 • Ohrožení policejních oddělení

  16:21 do playlistu

  Ohrožení policejních oddělení
  Peticí se město Slavičín na Zlínsku snaží domoci zachování tamního policejního oddělení v současné podobě. Krajská policie ho chce změnit na pouhou stanici. Obavy ze snižování počtu policistů a nárůstu kriminality odmítá.

 • Rozsudek nad zdrogovaným řidičem

  18:56 do playlistu

  Rozsudek nad zdrogovaným řidičem
  Na 15 let do vězení za dvojnásobný pokus o vraždu poslal Krajský soud ve Zlíně Romana Šupu. Zatím nepravomocně. 36-ti letý muž loni v červenci ujížděl autem před policií. V Uherském Hradišti projel úzkým podchodem pro pěší. Srazil seniora a ohrozil další

 • Přímý přenos z Janáčkova divadla

  21:43 do playlistu

  Přímý přenos z Janáčkova divadla
  Na náročný úkol se pracovníci televize připravovali už včera na zkoušce - dnešní přenos z Janáčkova divadla je už druhý pro Opera Vision - loni na podzim mohli zájemci takto sledovat Příhody lišky Bystroušky. Záznam už vidělo skoro 19 tisíc lidí po celém

Přehrát vše

Související