iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 9. 2019
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
4657
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Požár Libušína

  0:33 do playlistu

  Požár Libušína
  Kdo zavinil požár Libušína, národní kulturní památky a dominanty beskydských Pusteven - případ dnes začal řešit Okresní soud ve Vsetíně. Podle obžaloby způsobil neštěstí 45 letý Pavel Pryšč.

 • Ochrana památek před požáry

  3:58 do playlistu

  Ochrana památek před požáry
  ožár Libušína - tragédie, ze které se hasiči a památkáři snaží poučit. Intenzivněji se zabývají protipožární ochranou památek. Vydali dokonce metodiku, jak takové objekty nejlépe zabezpečit.

 • Nehody na D2

  8:35 do playlistu

  Nehody na D2
  Dopravní kolaps způsobila nehoda šesti kamionů na dálnici D2 u Velkých Pavlovic ve směru na Brno. Zranili se dva lidé. Dálnice byla v místě kvůli vysypanému nákladu neprůjezdná. Živě s Anetou Beránkovou.

 • Změna vzdělávání lékařů

  11:25 do playlistu

  Změna vzdělávání lékařů
  Systém vzdělávání mladých lékařů se zřejmě zpřísní. Některé nemocnice zatím nemají od ministerstva zdravotnictví udělené potřebné oprávnění. Třeba v Blansku, kde dnes problém řešilo tamní zastupitelstvo.

 • Havárie vodovodu komplikuje dopravu

  13:53 do playlistu

  Havárie vodovodu komplikuje dopravu
  Po ranní havárii vodovodu zůstává uzavřená polovina Gajdošovy ulice v Brně. Auta jezdí obousměrně jen jedním jízdním pásem, tedy jen v jedné polovině ulice. A zůstane to tak i zítra. Na místě je Barbora Blažková.

 • Kameny zmizelých v Prostějově

  16:54 do playlistu

  Kameny zmizelých v Prostějově
  ameny zmizelých ode dneška připomínají jedenáct obyvatel Prostějova, které kvůli židovskému vyznání deportovali za druhé světové války do koncentračních táborů, kde zemřeli.

 • Nové tramvaje pro Brno

  18:46 do playlistu

  Nové tramvaje pro Brno
  Nové tramvaje pro Brno za miliardu 300 tisíc korun. Technici dopravního podniku si je sami složí. V těchto dnech se pustili do kompletace prvních dvou vozů.

 • Rozvoj biocenter

  21:34 do playlistu

  Rozvoj biocenter
  Na rozvoj biocenter dbají obce na jihu Moravy. V poslední době jich přibývá, hlavně kvůli boji se suchem a erozí. Mají pomoct zadržet vodu v krajině. Třeba v katastru Starovic už místní kvůli tomu vysadili přes dvanáct tisíc stromů.

Přehrát vše

Související