iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 6. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
2992
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zvýšit množsví dárců pomáhají náborové akce

  0:28 do playlistu

  Zvýšit množsví dárců pomáhají náborové akce
  Zdravotníci v některých nemocnicích zaznamenávají pokles počtu odběrů krve v letních měsících. Je to třeba tím, že pravidelní dárci odjíždějí na dovolené. Ve zlínském kraji ovšem žádná z nemocnic aktuálně nedostatkem dárců krve netrpí. Jen ta zlínská jich

 • Cesta krve od dárkyně po operační sál

  3:50 do playlistu

  Cesta krve od dárkyně po operační sál
  Co se s jejich krví děje a komu vlastně v konečném důsledku pomůže, to se dárci a dárkyně málokdy dozví. Pomyslnou cestu krve od odběru až po operační sál jsme zmapovali ve Fakultní nemocnici Brno.

 • Zemědělské dny

  7:55 do playlistu

  Zemědělské dny
  Zemědělské podniky v Česku připravily na dnešní den a taky na zítřek dny otevřených dveří. Od akce, která je první svého druhu, si Zemědělský svaz slibuje lepší povědomí lidí a taky představení oboru jako perspektivního a moderního.

 • Evropské hry handicapované mládeže

  9:37 do playlistu

  Evropské hry handicapované mládeže
  Rekordní účast hlásí organizátoři Evropských her handicapované mládeže. Ty se konají už třetí den v Brně. Sportovci mohli získat medaile ve slalomu, plavání nebo třeba stolním tenisu. Dnes večer je slavnostní zakončení.

 • Následky bouřek

  12:06 do playlistu

  Následky bouřek
  Prudké bouřky s krupobitím včera večer zasáhly Moravu - hlavně Prostějovsko a Vyškovsko. Jen jihomoravští hasiči evidují na 50 výjezdů. Řešili hlavně zaplavené domy a škody po krupobití. Dva lidi taky museli evakuovat.

 • Následky bouřek

  13:59 do playlistu

  Následky bouřek
  Taky v Olomouckém kraji se od večera odklízely následky silných bouřek. Hasiči měli na 150 výjezdů na Prostějovsku, Přerovsku a taky na Šumpersku. Tam je v Lesnici u Zábřehu redaktor Dušan Gavenda.

 • Předpověď počasí na víkend

  16:29 do playlistu

  Předpověď počasí na víkend
  Tolik ohlédnutí za děním posledních hodin, teď pohled do blízké budoucnosti s meteorologem České televize Michalem Žákem.

 • Kanál Dunaj-Odra-Labe v Senátu

  18:14 do playlistu

  Kanál Dunaj-Odra-Labe v Senátu
  Někteří odborníci dnes v Senátu zpochybnili studii proveditelnosti vodního koridoru Dunaj Odra Labe. Podle ní se vyplatí stavět a to především Dunajsko - Oderská větev. My jsme se podívali, jak by případná stavba ovlivnila přírodu na jižní Moravě.

 • Inscenace Ve jménu republiky

  21:25 do playlistu

  Inscenace Ve jménu republiky
  Ve jménu republiky - to je název inscenace Divadla Polárka, která zpracovává téma třetího odboje v Brně. Vychází z reálných příběhů skupiny lidí kolem Boženy Majerové a je určena zejména mladšímu publiku od třinácti let.

Přehrát vše

Související