iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 4. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2523
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Modernizace vodní nádrže u Boskovic

  0:30 do playlistu

  Modernizace vodní nádrže u Boskovic
  Modernizace vodní nádrže Boskovice se blíží ke konci. Podstatnou část a největší problémy už mají stavbaři za sebou. Museli použít i speciální postupy a část skály odstřelit. Ještě letos by měli vodohospodáři nádrž napustit.

 • Vodní nádrže ve Zlínském kraji

  3:25 do playlistu

  Vodní nádrže ve Zlínském kraji
  Po telefonu teď zdravím radní zlínského kraje pro životní prostředí a zemědělství - Margitu Balaštíkovou.

 • Oprava mostu přes Vranovskou přehradu

  7:01 do playlistu

  Oprava mostu přes Vranovskou přehradu
  V Jihomoravském kraji se už připravují na novou turistickou sezónu. Po dvou letech dělníci opravili most přes Vranovskou přehradu. V Brně pak Povodí Moravy pokračuje s opatřeními proti sinicím. A vody je v jihomoravských nádržích po zimě zatím dost.

 • Řidič ujížděl policii

  10:37 do playlistu

  Řidič ujížděl policii
  Další případ nebezpečného ujíždění řidiče řeší jihomoravská policie. O víkendu musela na Vyškovsku pronásledovat posádku sportovního auta, které nakonec skončilo v příkopu. Před měsícem v Brně zase ujíždělo policistům auto plné cizinců - při honičce prora

 • Virtuální prohlídky hradů a zámků

  12:21 do playlistu

  Virtuální prohlídky hradů a zámků
  Hrady a zámky se po zimní pauze znovu otevírají lidem. Aby turisté věděli, kam se vydat, nabízejí moravské památky poprvé v historii trojrozměrnou pozvánku. Ukáže objekty nejen zvenčí, ale provede taky interiéry.

 • Rezidentní parkování

  14:38 do playlistu

  Rezidentní parkování
  Po 14 dnech od tak zvaného ostrého startu rezidentního parkování v Brně stále nepadla žádná pokuta. Strážníci je prý budou úředníkům posílat ve větších dávkách najednou. Podle vedení města ale systém, kdy speciální auto snímá registrační značky vozidel, f

 • Finance pro MotoGP

  17:18 do playlistu

  Finance pro MotoGP
  Dnešní jednání vlády mělo vnést jasno do financování letošní brněnské Velké ceny silničních motocyklů. Vláda ale zatím odložila materiál z pera ministerstva pro místní rozvoj, který počítal s přidělením 65 milionové dotace brněnské Moto GP.

 • Stopy Římanů pod Pálavou

  19:57 do playlistu

  Stopy Římanů pod Pálavou
  Římany sídlící pod Pálavou připomene nové archeologické centrum, které vzniká nedaleko Pasohlávek. Projekt s názvem Mušov: Brána do Římské říše zhruba za patnáct milionů korun by měl být hotový příští rok. Nabídne výstavní i výukové prostory.

 • Velikonoční festival duchovní hudby

  21:49 do playlistu

  Velikonoční festival duchovní hudby
  Koncertem v brněnské katedrále svatého Petra a Pavla včera začal letošní ročník Velikonočního festivalu duchovní hudby. Zazněla i jedna světová premiéra. Skladba, kterou na míru katedrále napsal estonský skladatel Toivo Tulev.

Přehrát vše

Související