iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 2. 2019
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2926
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Miroslav Zikmund slaví 100 let

  0:29 do playlistu

  Miroslav Zikmund slaví 100 let
  Cestovatel Miroslav Zikmund právě dnes oslavuje 100 let. Spolu s Jiřím Hanzelkou procestovali desítky zemí, v autentických reportážích zaznamenali svět, jaký už v mnoha případech dnes neexistuje. Miroslav Zikmund je ale taky morálním vzorem .

 • Cesty Zikmunda a Hanzelky

  3:45 do playlistu

  Cesty Zikmunda a Hanzelky
  Jak už zaznělo, Miroslav Zikmund procestoval spolu s Jiřím Hanzelkou svět. Navštívili Afriku, Ameriku, poznávali státy Asie. Jejich cesty na dálku zprostředkovaně sledovalo celé Československo.

 • O Miroslavu Zikmundovi

  5:54 do playlistu

  O Miroslavu Zikmundovi
  Sám Miroslav Zikmund chce zůstat stranou velkých veřejných oslav. A hostem ve vysílání je teď spisovatel a osobní přítel Miroslava Zikmunda - Josef Holcman.

 • Nedostatek pracovníků na horách

  12:21 do playlistu

  Nedostatek pracovníků na horách
  V lyžařských střediscích na Moravě je tento týden díky jarním prázdninám plno. Provozovatelé ski-areálů ale mají problém najít pracovníky, kteří by se o lyžaře postarali. Na sezónní práci se jim totiž zaměstnance láká těžko a to i přesto, že nabízejí různ

 • Medvěd v Beskydech

  16:08 do playlistu

  Medvěd v Beskydech
  Lesníci stále varují chataře i turisty v Beskydech před medvědem hnědým, který roztrhal už několik zvířat, a ještě pořád se neuložil k zimnímu spánku. Kvůli bezpečnosti už dřív požádali Správu Chráněné krajinné oblasti Beskydy o jeho přemístění do jiné lo

 • Mše ve věznici

  17:46 do playlistu

  Mše ve věznici
  Mše na místě, kde se za války a v 50. letech i popravovalo. Kněz Jan Hanák ji dnes slouží v bývalé věznici na Cejlu v Brně. Bohoslužba se koná v kapli, která je součástí vězeňského areálu z doby Marie Terezie. Živě s Lucií Kučerovou.

 • Opraví zámek v Břeclavi

  20:07 do playlistu

  Opraví zámek v Břeclavi
  Břeclavský zámek se zřejmě po letech dočká potřebných oprav. Vedení města už pro první rekonstrukci vyčlenilo z rozpočtu deset milionů korun, větší část prací mají pokrýt dotace. První etapa začne možná už na konci letošního roku. Celkové odhady na obnovu

 • Příjezd Miroslava Zikmunda

  22:04 do playlistu

  Příjezd Miroslava Zikmunda
  Vraťmě se ještě k jubileu cestovatelské legendy. Miroslav Zikmund slaví své sté narozeniny v soukromí se svými nejbližšími. Pozvání na veřejné akce s díky a omluvou odmítl.

Přehrát vše

Související