iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 2. 2019
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
3212
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pozemky za Lužánkami

  0:33 do playlistu

  Pozemky za Lužánkami
  Brno se chystá odstranit betonové zátarasy, které brání vjezdu na parkoviště u Hokejových hal dětí a mládeže. Pokračuje tak spor s podnikatelem Liborem Procházkou. Podle něj je parkoviště a další stavby v lokalitě Ponava vlastnictvím jeho firmy.

 • Pozemky za Lužánkami

  5:17 do playlistu

  Pozemky za Lužánkami
  Vítězslav Jíra, právní zástupce Libora Procházky je teď se mnou ve studiu - podotknu, že jsme zvali i primátorku Markétu Vaňkovou i jejího náměstka Tomáše Koláčného, konfrontaci se zástupcem pana Procházky ve studiu ale odmítli.

 • Darování krve

  11:49 do playlistu

  Darování krve
  Nedostatek dárců krve - problém, který řeší břeclavská nemocnice. I proto se dnes na tamním hematologickém a transfuzním oddělení konala akce 450 ml naděje. Název, který symbolizuje množství krve při jednom odběru. Jejím cílem je přilákat prvodárce.

 • Starostak Chropyně u soudu

  14:22 do playlistu

  Starostak Chropyně u soudu
  Až 5 let vězení – takový trest teď hrozí Věře Sigmundové, starostce Chropyně na Kroměřížsku. Inkasovala odměnu 99 tisíc korun za administrativu, kterou ale podle obžaloby měla vykonávat v rámci funkce starostky.

 • Ženy ve vědě

  17:19 do playlistu

  Ženy ve vědě
  Mezinárodní den žen a dívek ve vědě připadá na jedenáctý únor. Speciální kampaní ho už teď připomíná Sociologický ústav Akademie věd. Na sociálních sítích sdílí od pondělí medailony badatelek úspěšných v uplynulém roce. Jsou mezi nimi i výzkumnice z jižní

 • Epidemie chřipky

  19:57 do playlistu

  Epidemie chřipky
  tyři pacienty s chřipkou v kritickém stavu přijala Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně. Chřipková epidemie v regionu sílí - podle posledních dat je nemocných s chřipkou nebo dýchacími infekcemi v kraji 23 tisíc, což je nad hranicí epidemie.

 • Evropský strom roku

  22:52 do playlistu

  Evropský strom roku
  Stoletá lípa svobody z Velkých Opatovic na Blanensku bojuje o prestižní titul Evropský strom roku 2019. Takzvanou "Zádvorskou lepu", jak místní stromu v hanáckém nářečí přezdívají, se podařilo objevit při pátrání po stromech vysazených po založení republi

Přehrát vše

Související