iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 9. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2226
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sezóna koupališť

  0:28 do playlistu

  Sezóna koupališť
  Rekordní sezonu za sebou mají koupaliště na jihu Moravy. Některá z nich navštívilo během léta dvakrát tolik lidí než loni. Ačkoliv jsou zářijové dny nadprůměrně teplé a třeba zítra meteorologové očekávají i tropické třicítky, téměř všechna koupaliště už m

 • Sezóna památek

  3:34 do playlistu

  Sezóna památek
  Podobně jako u koupališť i návštěvnost památek často významně ovlivnilo horké prázdninové počasí. Někde lákalo návštěvníky do vychlazených hradů, jinde je zase vedro od výletu odradilo.

 • Bilance turistické sezóny

  5:12 do playlistu

  Bilance turistické sezóny
  Ve studiu teď vítám mluvčího jihomoravské Centrály cestovního ruchu Pavla Růžičku.

 • Modernizace vozovny v Pisárkách

  10:36 do playlistu

  Modernizace vozovny v Pisárkách
  Moderní technologie, autobusy na zemní plyn i klimatizované tramvaje. Současné i budoucí investice brněnského dopravního podniku. S jednou větší začal už dnes. Za 400 milionů korun chce do dvou let zmodernizovat vozovnu v Pisárkách.

 • Tresty za nehody

  13:08 do playlistu

  Tresty za nehody
  Nepodmíněné tresty mladému řidiči a řidičce, kteří oba způsobili smrt člověka, dnes potvrdil brněnský krajský soud. Čtyřia-dvacetiletý muž půjde za nehodu v opilosti do vězení na 6 let, devěta-dvacetiletá řidička dostala za rychlou jízdu v obci, při které

 • Přísnější podmínky pro hypotéky

  16:15 do playlistu

  Přísnější podmínky pro hypotéky
  Už za necelé dva týdny začnou platit přísnější podmínky pro poskytování hypoték. Žadatelé budou muset mít od 1. října vyšší příjmy a menší dluhy. Peněžní ústavy tak reagují na nová zpřísněná pravidla České národní banky.

 • Bezpečnost na internetu pro děti

  19:39 do playlistu

  Bezpečnost na internetu pro děti
  Prováděné analýzy i průzkumy vypovídají: Víc než polovina 9-ti až 12-tiletých dětí je aktivní na sociálních sítích - a to přesto, že registrace na nich je možná až od 13-ti let: Po základních školách proto putuje program vzdělávacího projektu Buď safe onl

 • Anna Kareninová na JAMU

  21:20 do playlistu

  Anna Kareninová na JAMU
  Nový původní muzikál Anna Kareninová uvádějí studenti absolventského ročníku muzikálového herectví brněnské JAMU. Stejnojmennou románovou předlohu do divadelní podoby volně přepracoval režisér inscenace Aleš Kohout.

Přehrát vše

Související