iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 9. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2300
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výbuch v Loukově

  0:56 do playlistu

  Výbuch v Loukově
  Šlo o mimořádně velký požár, naštěstí bez mimořádných obětí. V Loukově na Kroměřížsku včera shořely desítky tisíc litrů pohonných hmot a plameny zničili speciální technologii - první odhad škod zněl až 70 milionů korun.

 • Výbuch v Loukově

  3:45 do playlistu

  Výbuch v Loukově
  O výbuchu živě s generálním ředitelem Čepra Janem Duspěvou.

 • Výbuch kamerami iReportérů

  7:57 do playlistu

  Výbuch kamerami iReportérů
  Plamenů doprovázených hustým dýmem si všimly desítky lidí. Zajímali se o aktuální situaci a sledovali zásah hasičů. Byli mezi nimi taky iReportéři české televize. Do redakce poslali mimo jiné i následující záběry.

 • Gentlemani silnic

  11:46 do playlistu

  Gentlemani silnic
  Ocenění Gentleman silnic získali dnes další tři lidé. Všichni pomáhali u jedné nehody letos na jaře v Brně. Jedním z nich byl i profesionální hasič ze stanice v Brně-Líšni Martin Raus. Cenu dostávají lidé, kteří přispějí k záchraně života při važných dopr

 • Místo pro líhnutí pstruhů

  14:20 do playlistu

  Místo pro líhnutí pstruhů
  Trdliště pro ryby - hlavně pstruhy - dnes vybudoval bagr v řece Dyji. Tam, kde řeka tvoří nejen hranici mezi Českem a Rakouskem, ale i mezi národními parky Podyjí a Thayatal, totiž nemají ryby dost míst k rozmnožování. Biologové z Rakouska pak do trdliště

 • Předvolební debata v Heřmanově

  16:28 do playlistu

  Předvolební debata v Heřmanově
  Česká televize začíná vysílat předvolební debaty. První debata začne dnes ve 20 hodin přímým přenosem z Heřmanova - vesnice roku 2017. A živě tam míříme za Blankou Poulovou.

 • Aktuální situaci v Loukově

  18:04 do playlistu

  Aktuální situaci v Loukově
  Jak jsme slíbili, vracíme se ke včerejší mimořádné události - mohutnému požáru na Kroměřížsku. Kolega Josef Kvasnička, řekne ještě další podrobnosti.

 • Místo výbuchu

  19:39 do playlistu

  Místo výbuchu
  A teď se ještě podíváme detailněji, jak to na takových místech, kam jezdí cisterny pro pohonné hmoty, vypadá. Výdejní lávka - tak se nazývá prostor, který včera v areálu firmy Čepro v Loukově postihly výbuchy a následný požár.

 • Opravy studia Marta

  21:29 do playlistu

  Opravy studia Marta
  Místo herců teď na jevišti studia Marta hrají hlavní roli dělníci a technici. Opravy studia nepřinesou nový vzhled ale spíš modernější techniku. Studenti JAMU všech oborů tam připravují představení na celou sezónu.

Přehrát vše

Související