iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 9. 2018
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2840
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rezidentní parkování

  0:34 do playlistu

  Rezidentní parkování
  První pracovní den a s ním i zatěžkávací zkouška rezidentního parkování čekala řidiče v Brně. Město ho zavedlo v centrální části od prvního září - o víkendech jsou ale pravidla volnější. S novým systémem se rozšířila i oblast, kam je bez povolení vjezd za

 • Rezidentní parkování

  3:19 do playlistu

  Rezidentní parkování
  Mnohem víc prázdných míst bylo ráno v ulicích centra Brna. První hodiny provozu rezidentního parkování vyplnily přání magistrátu - tedy uvolnit místa pro obyvatele a podnikatele.

 • Soud s údajným vrahem dětí

  7:34 do playlistu

  Soud s údajným vrahem dětí
  Hlavní líčení s mužem, který podle obžaloby ubodal svou tříletou dceru a zranil pětiletého syna, začalo u krajského soudu ve Zlíně. Vražedné útoky se odehrály loni koncem září v bytě ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

 • Následky víkendového deště

  9:39 do playlistu

  Následky víkendového deště
  Náročný víkend mají za sebou hasiči ve Zlínském kraji. Kvůli vytrvalému dešti vyjížděli odčerpávat vodu ze sklepů, odklízet nánosy bahna a odstraňovat popadané stromy. V Jihomoravském kraji byla situace o něco klidnější a spadlo tam i méně srážek.

 • Nová škola v Kroměříži

  12:25 do playlistu

  Nová škola v Kroměříži
  Teď ale pohled na školy střední - v pořadí už třináctou dnes poprvé otevřeli v Kroměříži. Na Střední odbornou školu svatého Jana Boska dorazilo 18 studentů - mají velmi slušnou perspektivu na trhu práce.

 • Začaly platit slevy na jízdném

  16:35 do playlistu

  Začaly platit slevy na jízdném
  Studenti do 26-ti let a senioři starší 65-ti let můžou od soboty jezdit veřejnou dopravou za čtvrtinové ceny. Slevy na jízdné letos na jaře schválila vláda. Úpravami kvůli tomu prošel i tarif integrované dopravy v Jihomoravském kraji.

 • Demonstrace za cyklisty

  18:45 do playlistu

  Demonstrace za cyklisty
  Za zlepšení podmínek pro cyklisty ve městě dnes demonstrují lidé na křižovatce ulic Cejl a Vlhká. Minulý týden ve středu se tam srazil cyklista s osobním autem služby rozvážející po městě jídlo. Řidič měl pozitivní orientační test na přítomnost drog. Na m

 • Ověření legendy o brněnském kole

  21:19 do playlistu

  Ověření legendy o brněnském kole
  Legendu o brněnském kole se včera podařilo zrekonstruovat herci Městského divadla Brno Dušanu Vitázkovi. Krátce po sobotní půlnoci pokácel strom, spolu s kolářem z něj přes noc v dílně vyrobili loukoťové kolo, které pak dokoulel z Lednice až do Brna - to

Přehrát vše

Související