iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 7. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
2960
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kontroly letních táborů

  0:24 do playlistu

  Kontroly letních táborů
  Kontroly na prvních turnusech letních táborů vyhodnocují hygienici. Zajímají je pobyty, kde je víc než 30 dětí. Zatím zkontrolovali 59 táborů a většina se obešla bez výrazných pochybení.

 • Den na letním táboře

  3:49 do playlistu

  Den na letním táboře
  Jen na jihu Moravy letos v létě vyrazí na tábor skoro čtyři a půl tisíce skautů, to je až o 10 procent víc než loni. 53 z nich právě táboří u řeky Oslavy - co všechno musí zajistit tamní vedoucí, zjišťovala Martina Tlachová.

 • Mobily na letních táborech

  5:46 do playlistu

  Mobily na letních táborech
  Mobilní telefony na táboře - zvlášť v posledních letech často skloňované téma. Česká rada dětí a mládeže se zeptala přímo dětí - výsledky teď probereme s Alešem Sedláčkem.

 • Problematické nájemní smlouvy

  10:59 do playlistu

  Problematické nájemní smlouvy
  Problematické nájemní smlouvy dvou lukrativních domů v centru města dnes projednávali brněnští radní. Kleinův palác a budova Hlídky pod Špilberkem jsou pronajaté na desítky let, v obou případech se nájemci zavázali, že budou investovat peníze do jejich op

 • Krádeže kol o prázdninách

  13:12 do playlistu

  Krádeže kol o prázdninách
  Jízdní kola nechají na nosičích na autě a odejdou spát do hotelu. Přes noc o ně ale přijdou. Hned několik podobných případů týdně hlásí teď o prázdninách turisté policistům v Mikulově.

 • Policisté kontrolují plavidla

  16:12 do playlistu

  Policisté kontrolují plavidla
  Plavidla na novomlýnských nádržích dnes kontrolovala policie. Zaměřila se na rizika spojená s řízením a provozem. Policisté zjišťují například technický stav i správnost dokladů takzvaného vůdce plavidla. Přímo u kontrol dnes odpoledne byla i Aneta Beránk

 • Praxe mediků mimo Brno

  18:16 do playlistu

  Praxe mediků mimo Brno
  Mimo Brno by své praxe mohli nově absolvovat medici z Masarykovy univerzity. Lékařská fakulta je chce posílat i do menších krajských nemocnic.

 • Obnova památek tradiční metodou

  20:46 do playlistu

  Obnova památek tradiční metodou
  Hasí vápno tak, jak to dělali naši předkové. Majitelka historického zájezdního hostince zvaného Peklo v Tišnově začala památku opravovat tradičním způsobem. A pod dohledem historiků.

 • Židovský festival v Holešově

  22:27 do playlistu

  Židovský festival v Holešově
  Oživit vzácné židovské památky, představit židovskou kulturu a dějiny. To je poslání tradičního festivalu v Holešově na Kroměřížsku. Právě začíná jeho 18. ročník.

Přehrát vše

Související