iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 6. 2018
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
2698
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Parkování u nemocnic v Brně

  0:29 do playlistu

  Parkování u nemocnic v Brně
  Desítky minut kroužení okolo nemocnice - anebo 70 korun za hodinu na soukromém parkovišti. Dilema, které řeší návštěvníci Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

 • Nové parkování u nemocnic

  4:01 do playlistu

  Nové parkování u nemocnic
  A nová parkovací místa teď přibudou v Břeclavi - celkem jich bude u nemocnice skoro 300. Problém s parkováním u zdravotnických zařízení řeší i menší města.

 • Váhy na silnicích nepřibudou

  7:19 do playlistu

  Váhy na silnicích nepřibudou
  Na pět desítek míst letos plánovalo vedení Kraje Vysočina rozmístit vysokorychlostní váhy. Zatím k tomu ale nedošlo - čelí totiž žalobám v souvislosti s vážením přetížených kamionů. Na soud se obrátili dopravci - a dokud nerozhodne, žádné další váhy na Vy

 • Mírový běh v Česku

  10:19 do playlistu

  Mírový běh v Česku
  Účastníci běhu míru od včerejška zdolávají první kilometry v Česku. Běžci s hořící pochodní dnes urazili úsek mezi Bzencem a Brnem.

 • Rozšíření zákazu zalévání

  12:31 do playlistu

  Rozšíření zákazu zalévání
  Extrémy v počasí neustávají. Meteorologové dnes odpoledne zveřejnili další varování před silnými bouřkami, zatímco jiná místa Moravy zůstávají na suchu. Aktuálně čtyři vesnice na Zlínsku, kde vodárenská společnost vyhlásila úsporný režim při napouštění ba

 • Vojáci z Hranic míří do Pobaltí

  14:08 do playlistu

  Vojáci z Hranic míří do Pobaltí
  Téměř 60 vojáků sedmé mechanizované brigády dnes trénovalo v Hranicích na Přerovsku před odjezdem na další zahraniční misi. Zapojí se do bojových uskupení členských států NATO v Lotyšsku.

 • Rušení matrik v obcích

  16:27 do playlistu

  Rušení matrik v obcích
  Na Jižní Moravě se zruší jen minimum matrik. Shodli se na tom starostové a starostky, kteří se v Brně sešli se zástupci ministerstva vnitra. To nakonec změnilo původní plán a rozhodnutí o tom, jestli matriky v menších městech rušit, ponechá na starostech.

 • Nová střecha pro zámek Vizovice

  20:49 do playlistu

  Nová střecha pro zámek Vizovice
  Novou střechu právě dostává zámek ve Vizovicích na Zlínsku. Krytina výrazně změní dosavadní podobu památky. Nebude už tmavá, ale znovu jasně červená, jako původně.

 • Kniha o krojovaných babičkách

  20:51 do playlistu

  Kniha o krojovaných babičkách
  Víchernice - tak se jmenuje kniha, která zachycuje krásu každodenních krojů podlužáckých babiček. Publikaci dnes po roce a půl práce pokřtí lidé z Jihomoravské komunitní nadace, kteří stojí za jejím vznikem.

Přehrát vše

Související