iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 5. 2018
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2306
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vzrostl zájem o léčbu závislosti na tabáku

  0:29 do playlistu

  Vzrostl zájem o léčbu závislosti na tabáku
  Dnes je to přesně rok od chvíle, co se v restauracích a barech po celém Česku nesmí kouřit. Díky takzvanému protikuřáckému zákonu podle odborníků lidé skutečně s cigaretami končí.

 • Rok od zákazu kouření

  3:46 do playlistu

  Rok od zákazu kouření
  Hostem Událostí v regionech je teď jihomoravský poslanec Miloslav Janulík, místopředseda Výboru pro zdravotnictví.

 • Vyjednávání v DEZA

  10:21 do playlistu

  Vyjednávání v DEZA
  Stávková pohotovost ve společnosti DEZA Valašské Meziříčí skončila. Část odborářů dnes podepsala kolektivní smlouvu s garantovaným zvýšením platů. Situace ale zůstává vyhrocená, proti smíru se vzbouřili odboráři ze svazu KOVO, kteří kolektivní smlouvu pov

 • Mapování výskytu sysla

  12:57 do playlistu

  Mapování výskytu sysla
  Sysli na vinici. Speciální označení teď můžou pro svá vína získat další vinaři z Velkých Pavlovic. Odborníci ze společnosti Alka wildlife a z Univerzity Karlovy tam teď zkoumají populaci tohoto kriticky ohroženého druhu hlodavce. Speciální pečeť může získ

 • Letní opravy v Brně

  15:16 do playlistu

  Letní opravy v Brně
  První z letních oprav už zavřela část Selské ulice v Brně. Dělníci tam pracují na rekonstrukci tramvajových kolejí. O prázdninách se k ní přidají opravy v dalších částech města - třeba na velkém městském okruhu v Žabovřeské ulici.

 • Přihlášky na MŠ a ZŠ

  17:36 do playlistu

  Přihlášky na MŠ a ZŠ
  Nové nastavení spádových oblastí mateřských a základních škol v Brně dnes na společné schůzce řešili starostové městských částí s náměstkem primátora Petrem Hladíkem. V Brně je míst na školách dost, v některých zařízeních je ale zájemci převyšují. Téma pr

 • Obnova sochy prezidenta Masaryka

  19:49 do playlistu

  Obnova sochy prezidenta Masaryka
  Na obyvatele Rudice na Blanensku bude znovu shlížet první československý prezident. Obec se rozhodla obnovit památník Tomáše Garrigua Masaryka.

 • Fotografie brněnského funkcionalismu

  22:03 do playlistu

  Fotografie brněnského funkcionalismu
  Jeho snímky pomohly proslavit vilu Tugendhat v Americe. Slavné fotografie Rudolfa Sandala, který fotil brněnskou funkcionalistickou architekturu, si teď můžou prohlédnout návštěvníci na Špilberku.

Přehrát vše

Související