iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 3. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2840
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Následky bouře na Valašsku

  0:29 do playlistu

  Následky bouře na Valašsku
  Větrný víkend za sebou v moravských lesích nechal zkázu. Speciálně v Hostýnských vrších na Kroměřížsku. 15 tisíc stromů padlo v jediném polesí Chvalčov, větší škodu nenapáchala vloni v říjnu ani vichřice Herwart.

 • Následky bouře na Blanensku

  2:23 do playlistu

  Následky bouře na Blanensku
  Silný vítr zasáhl i Blanensko - třeba do některých míst rekreační oblasti Suchý stále platí zákaz vstupu. Stromy, které o víkendu poničil silný vítr, hrozí pádem. Podle hasičů je celá oblast velmi nebezpečná. Během víkendu museli zasahovat po celé jižní M

 • Rekonstrukce hal

  8:59 do playlistu

  Rekonstrukce hal
  Nejen sportovcům budou sloužit nové více-účelové haly, které v těchto dnech dokončují stavbaři v Otrokovicích na Zlínsku a Zubří na Vsetínsku. Obě města se rozhodla investovat desítky milionů do jejich rozsáhlých rekonstrukcí.

 • Opravy silnic

  11:34 do playlistu

  Opravy silnic
  O půl miliardy korun víc než loni dostali silničáři na jižní Moravě na opravy komunikací 2. a 3. třídy. Letos se tak dá očekávat i víc dopravních komplikací. Po zimě se pustili do oprav asi 40-ti úseků, zdržuje je ale mráz.

 • Opravy dálnic

  13:47 do playlistu

  Opravy dálnic
  S autorem předchozí reportáže, Michalem Cagalou, se teď podíváme i na jihomoravské dálnice. Konkrétně na D1 u Rohlenky přibyla taky dopravní komplikace - dělníci se tam po zimní pauze opět pustili do rekonstrukce mostu.

 • Terminál Holešov

  15:43 do playlistu

  Terminál Holešov
  Ze zastaralého autobusového nádraží v Holešově na Kroměřížsku je staveniště. Začala jeho proměna v moderní dopravní terminál. Práce potrvají půl roku.

 • Nemoc motýlích křídel

  17:29 do playlistu

  Nemoc motýlích křídel
  ak zlepšit péči o pacienty se vzácnou nemocí motýlích křídel, se do Brna přijelo učit šest lékařů z běloruského Minsku. Specializované EB centrum ve Fakultní nemocnici je jediným pracovištěm svého druhu v Česku.

 • Operety na JAMU

  20:54 do playlistu

  Operety na JAMU
  Dvě operety v jeden večer uvádí nově Komorní opera Hudební fakulty JAMU. Studenti představují díla francouzských autorů z 19. století. Jedno z nich - Vdova Grapinova - se v Česku hraje vůbec poprvé.

Přehrát vše

Související