iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 1. 2018
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2514
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Týden do voleb

  0:34 do playlistu

  Týden do voleb
  Přesně týden zbývá do historicky druhé přímé volby prezidenta České republiky. Volební místnosti se otevřou v pátek dvanáctého ledna ve dvě hodiny odpoledne. V těchto dnech probíhá školení komisařů, kterých bude na jihu Moravy odhadem kolem osmi a půl tis

 • Místní referenda

  3:46 do playlistu

  Místní referenda
  Hned na osmi místech v Česku nezasednou volební komise jen kvůli prezidentské volbě, ale taky kvůli referendům. A to jak v Jihomoravském kraji, tak ve Zlínském.

 • Opravy poliklinik

  7:59 do playlistu

  Opravy poliklinik
  Přes půl miliardy korun investuje v příštích letech město Brno do oprav dvou poliklinik. Kompletní rekonstrukce se dočkají zdravotnická zařízení Lesná a Zahradníkova.

 • Africký mor prasat

  9:59 do playlistu

  Africký mor prasat
  Nová přísnější opatření platí na Zlínsku kvůli africkému moru prasat. Veterináři tak reagují na rozšíření nákazy za pachové a elektrické ohradníky. Novinky se dotknou lovců divokých prasat i chovatelů domácích vepřů.

 • Peníze pro kluziště pod Joštem

  12:39 do playlistu

  Peníze pro kluziště pod Joštem
  Výpadek peněz od sponzora může ohrozit další fungování kluziště na Moravském náměstí v Brně. To sice vlastní a provozuje městská část, reklamu a pronájem stánků má ale na starosti vysoutěžená společnost Meeting Zone.

 • Bankomaty v obcích a městech

  14:18 do playlistu

  Bankomaty v obcích a městech
  Vybrat peníze bez dojíždění můžou od nového roku obyvatelé Lanžhota na Břeclavsku. Radnici se po třech letech jednání podařilo přesvědčit jednu z bank o umístění bankomatu. V jiných obcích se ale takové dohody nedaří.

 • Bronislav Šabršula znovu vede policii

  16:30 do playlistu

  Bronislav Šabršula znovu vede policii
  Bronislav Šabršula, bezmála 4 roky policista v nemilosti, ode dneška znovu vede policii v okrese Uherské Hradiště. V dubnu 2014 čelil podezření, že řídil auto pod vlivem alkoholu, to se mu ale nepodařilo prokázat. Živě s Josefem Kvasničkou.

 • Vzpomínky v kufříku

  18:46 do playlistu

  Vzpomínky v kufříku
  Kufříky s informacemi o sobě dostávají nově děti, které se narodily ve Fakultní nemocnici Brno a putují do náhradní rodinné péče. Díky projektu Život v kufříku se o sobě v budoucnu dozvědí základní věci - například kde se narodili nebo jak jako malí vypad

 • Přes ploty názorů

  21:03 do playlistu

  Přes ploty názorů
  Dialog známého sociologa s anonymním národním socialistou převedlo na jeviště Slovácké divadlo v Uherském Hradišti. Fedora Gála tehdy třiadvacetiletý Matěj oslovil poprvé před devíti lety. Dopisují si dodnes.

Přehrát vše

Související