iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 11. 2017
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2181
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jednání okolo letiště

  0:28 do playlistu

  Jednání okolo letiště
  Jak dál postupovat ve vyjednávání o nových leteckých linkách z Brna - bylo téma ranní schůzky mezi jihomoravským hejtmanem a brněnským primátorem.

 • Změny na brněnském letišti

  3:23 do playlistu

  Změny na brněnském letišti
  Živě s hejtmanem Bohumilem Šimkem.

 • Africký mor prasat

  9:00 do playlistu

  Africký mor prasat
  Těžké rozhodování má teď asi 100 malo-chovatelů prasat na Zlínsku. Buď vepře zabijí, jak to kvůli riziku přenosu afrického moru požadují veterináři, nebo chovy budou muset registrovat.

 • Konec oprav v dopravě

  11:08 do playlistu

  Konec oprav v dopravě
  S víc než dvoutýdenním předstihem včera dělníci dokončili opravy ulice Křenová v Brně. Ta je tak znovu průjezdná pro osobní i hromadnou dopravu. Rekonstrukce stála dopravní podnik skoro 35 milionů korun.

 • Přepočítávání hlasů ve volbách

  13:24 do playlistu

  Přepočítávání hlasů ve volbách
  U Nejvyššího správního soudu začalo přepočítávání preferenčních hlasů udělených ODS ve Středočeském kraji. Živě s hejtmanem Jihomoravského kraje Bohumilem Šimkem.

 • Pokus o vraždu na Hádech

  16:01 do playlistu

  Pokus o vraždu na Hádech
  Brněnští kriminalisté řeší zvlášť závažný pokus o vraždu, který se stal v lomu Hády v Brně Líšni. Sedmadvacetiletý muž tam podle policistů minulou sobotu shodil jiného muže ze skály. Policistům se ho ale za pomoci svědků podařilo zachránit.

 • Vysočina vyřadí silnice

  18:07 do playlistu

  Vysočina vyřadí silnice
  Kraj Vysočina hodlá ze své silniční sítě vyřadit 362 km silnic. Argumentuje nutnými úsporami a tvrdí, že se chce zbavit hlavně slepých silnic nebo úseků, které se dají paralelně objet.

 • Nová galerie v Brně

  21:23 do playlistu

  Nová galerie v Brně
  Brno má novou galerii – i když se zatím výstavním prostorám příliš nepodobá. Otevřel ji Filip Polanský, který pět let provozuje galerii taky v Praze. Jako první nové prostory zabydlel výtvarník Kryštof Kintera - a to doslova.

Přehrát vše

Související