iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 11. 2017
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
2109
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

23 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Africký mor prasat

  0:34 do playlistu

  Africký mor prasat
  Další mimořádná opatření kvůli africkému moru prasat vydali veterináři. Tentokrát už se nařízení dotýkají i drobných chovatelů domácích prasat na Zlínsku.

 • Komplikace kvůli nakaženým divočákům

  3:31 do playlistu

  Komplikace kvůli nakaženým divočákům
  Africký mor prasat omezuje lidi i zvířata už bezmála půl roku. Likvidace nebezpečné choroby zatím stála kolem 10-ti milionů korun.

 • Jak žijí divoká prasata

  7:58 do playlistu

  Jak žijí divoká prasata
  Jak se divoká prasata ve volné přírodě chovají a jak inteligentní a učenliví tvorové to jsou, na to jsme se zeptali Radima Plhala z Mendelovy univerzity v Brně.

 • Spor o pracovní smlouvu

  10:13 do playlistu

  Spor o pracovní smlouvu
  Lukáš Komárek ze Starče na Třebíčsku po pěti letech definitivně vyhrál spor s nadnárodní firmou o řetězení smluv na dobu určitou. Teď už bývalý zaměstnavatel mu vyplatil ušlou mzdu za sedmdesát měsíců, odstupné a soudní výlohy.

 • Úspěšná volební stížnost

  13:05 do playlistu

  Úspěšná volební stížnost
  Volební lístky z devíti set 15-ti okrsků Středočeského kraje zkontroluje Nejvyšší správní soud. Vyhověl tak první z 29-ti dosud projednaných stížností na sněmovní volby. Živě s Andreou Čandovou.

 • Veletrh Caravaning Brno

  16:43 do playlistu

  Veletrh Caravaning Brno
  Přes pět set karavanů a obytných vozů dnes zaplnilo dva z pavilonů na brněnském výstavišti. Veletrh Caravaning Brno bude pro návštěvníky otevřený do neděle.

 • Mizí staré stromy

  18:53 do playlistu

  Mizí staré stromy
  V moravských lesích ubývá starých stromů, na kterých - kromě jiných ohrožených druhů - žijí taky chránění brouci. Podle entomologů mají staleté stromy nedostatek prostoru a světla, a proto usychají.

Přehrát vše

Související