iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 9. 2017
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2137
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Veřejně prospěšné práce

  0:53 do playlistu

  Veřejně prospěšné práce
  Jihomoravským úřadům práce se v posledních třech letech podařilo zapojit každoročně víc než tisíc uchazečů do veřejně prospěšných prací. Na jednoho dostávají radnice příspěvek asi 15 tisíc měsíčně.

 • Veřejně prospěšné práce na Vsetíně

  4:26 do playlistu

  Veřejně prospěšné práce na Vsetíně
  Ve Zlínském kraji nejvíc bezplatné pomoci čerpá vsetínská radnice. Jaký je jejich pracovní režim a jaké mají výsledky natáčela se štábem Vendula Březinová.

 • Odstřel na Nových Mlýnech

  7:59 do playlistu

  Odstřel na Nových Mlýnech
  Hasiči společně s Povodím Moravy odstřelují v těchto dnech kmeny stromů, které komplikují plavební provoz na dolní nádrži Nových Mlýnů. Překážky se začaly objevovat kvůli poklesu hladiny následkem dlouhotrvajícího sucha.

 • Soud napravil křivdu

  10:20 do playlistu

  Soud napravil křivdu
  Morální satisfakce za křivdu, která změnila život celé rodině, přišla dnes. Okresní soud v Hodoníně rozhodl, že sedlák Antonín Hlobílek z Mistřína byl v dubnu 1951 vyhnán ze svého domu protiprávně.

 • Nedostatek cihel na Vysočině

  13:03 do playlistu

  Nedostatek cihel na Vysočině
  Stavitelé v Česku řeší problém s nedostatkem zboží. Některé prodejny stavebnin na Vysočině mají už i pořadníky na cihly. Zvýšená poptávka může i za mírné sezónní zdražení - třeba izolačních materiálů.

 • Rozpad koalice v Přerově

  15:22 do playlistu

  Rozpad koalice v Přerově
  V Přerově se rozpadla koalice. Dnes z ní vystoupili zástupci sdružení Za prosperitu Přerova a jeho místních částí. Do konce týdne se k nim přidají taky Nezávislí. Koalice tak přijde o většinu v zastupitelstvu.

 • Zastupitelstvo o parkování v Hodoníně

  18:03 do playlistu

  Zastupitelstvo o parkování v Hodoníně
  Nový systém parkování v Hodoníně dnes řeší tamní zastupitelstvo. Představitelé města projednávají koncepci, která navrhuje, jak zajistit pohodlné parkování všem rezidentům a zároveň těm, kdo do města přijíždějí za prací. Živě s Dominikou Řebíkovou.

 • Retrospektiva Tomáše Rullera

  21:32 do playlistu

  Retrospektiva Tomáše Rullera
  Dění v obrazech vystupuje do reality, umělecká díla vznikají přímo v ulicích. To je akční umění. Performer Tomáš Ruller jím zaplnil Dům umění města Brna. Retrospektivní výstava shrnuje celou jeho tvorbu. Zatím vystavoval spíš v zahraničí.

Přehrát vše

Související