iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 7. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1809
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Story poutníků

  4:29 do playlistu

  Story poutníků
  Na Velehrad zamířily pěšky taky desítky poutníků z celé republiky. Někteří vyšli už o víkendu ze Svatého Kopečku u Olomouce, někteří se přidali na Hostýně. Cíl měli ale všichni stejný.

 • Dny lidí dobré vůle

  7:36 do playlistu

  Dny lidí dobré vůle
  O program se na Velehradě stará Josef Kořenek, tajemník cyrilometodějských slavností.

 • Dny lidí dobré vůle

  11:02 do playlistu

  Dny lidí dobré vůle
  Na velký nápor lidí jsou na Velehradě připraveni nejen organizátoři ale i vedení obce nebo Policie. Ti všichni se snaží poutníkům dopřát bezproblémovou návštěvu. Samozřejmostí jsou základní služby jako třeba parkoviště, stánky s občerstvením nebo mobilní

 • Dny lidí dobré vůle

  12:40 do playlistu

  Dny lidí dobré vůle
  Stranou poutního ruchu tady na Velehradě vzniká unikátní dílo - už 14. rokem tu poutníci ručně přepisují Bibli, a to v cyrilometodějském domě, kam se teď podíváme za Josefem Kvasničkou.

 • Dny lidí dobré vůle

  14:49 do playlistu

  Dny lidí dobré vůle
  a Dnech lidí dobré vůle nechybí žádný rok ani Česká televize, která odsud z Velehradu přenáší některé akce živě. Konkrétně se o to stará Tvůrčí skupina producenta Patricka Diviše, který je teď tady se mnou.

 • Měsíc do MotoGP v Brně

  17:39 do playlistu

  Měsíc do MotoGP v Brně
  Přesně za měsíc v Brně odstartuje Velká cena silničních motocyklů. Na rozdíl od dřívějších let ji tentokrát neprovází nejistota ohledně financování, naopak - akce s víc než sto-šedesátimilionovým rozpočtem letos dostane rekordní dotaci od ministerstva ško

 • Opravy smutečních síní

  21:54 do playlistu

  Opravy smutečních síní
  Místo demolice čekají v budoucnu židenickou smuteční síň rozsáhlé opravy. Nedávno o tom rozhodli brněnští radní, kteří zrušili původní plán na její zbourání z roku 2011. Do roka chtějí novou obřadní síň postavit taky v Břeclavi.

Přehrát vše

Související