iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 3. 2017
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2240
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Územní plán Brna

  0:29 do playlistu

  Územní plán Brna
  Brno odložilo rozhodování o územním plánu. Projedná ho nejdřív za měsíc. Času má přitom málo. Do tří let musí mít vypracovaný nový dokument regulující, co a kde se ve městě může stavět. Ten dosavadní totiž přestane platit. Z váhající radnice jsou nervózní

 • Územní plán města Brna

  3:09 do playlistu

  Územní plán města Brna
  Živě s náměstkem primátora Martinem Anderem

 • Nové kontejnery na sklo

  11:39 do playlistu

  Nové kontejnery na sklo
  Nové bílo-zelené kontejnery na sklo se postupně objevují v ulicích Brna. Z jedné strany se do nich hází barevné a z druhé čiré sklo. Hlavní výhoda - úspora místa. Dva stávající kontejnery teď nahradí jeden.

 • Technická výuka v MŠ

  13:20 do playlistu

  Technická výuka v MŠ
  Svěráky a šroubováky - takovým nářadím už jsou na jižní Moravě vybavené i mateřské školy. Do svých osnov totiž zařazují technickou výchovu - nově se manuální zručnosti budou učit děti na Blanensku.

 • Epopej v Japonsku

  15:54 do playlistu

  Epopej v Japonsku
  Slovanská epopej Alfonse Muchy je ode dneška k vidění v Národním centru umění v Tokiu. Poprvé je mimo republiku všech 20 obřích pláten s mytologickými výjevy. Do Japonska odcestovaly navzdory protestům a obavám z poškození.

 • Nové praxe učitelů

  19:28 do playlistu

  Nové praxe učitelů
  Co nejdřív do terénu - tak už půl roku vypadá výuka na pedagogické fakultě v Brně. Už dva semestry studenti a studentky bakalářským programů doučují v rodinách ze sociálně znevýhodněného prostředí, aby se sami lépe připravili na své povolání. A Masarykova

 • Buranteatr pro neslyšící

  21:56 do playlistu

  Buranteatr pro neslyšící
  Třetí premiéru sezony uvede brněnský Buranteatr. Divadelníci nastudovali variaci na známou knihu.Nazvali ji Alenka v říši znaků. Součástí hry je tlumočení do znakového jazyka. Je jak pro slyšící, tak pro neslyšící diváky.

Přehrát vše

Související