iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 2. 2017
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
2224
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • UBER v Brně

  0:28 do playlistu

  UBER v Brně
  Brněnští taxikáři chtějí zákaz služby UBER. Projednávali to dnes na magistrátu města a podle svých slov doložili, že se jedná o nelegální podnikání. Způsob dopravy spojující řidiče se zákazníky prostřednictvím mobilní aplikace funguje v Brně šest dní.

 • Podmínky provozování služby UBER

  2:56 do playlistu

  Podmínky provozování služby UBER
  Uber nicméně zůstává kontroverzní službou, a to nejen v Česku. V některých zemích funguje bez problémů, jinde ho úplně zakázali. Za šest let se z lokální firmy stal celosvětový fenomén. Jak funguje a jak se liší od klasické taxislužby, vysvětlí redaktor J

 • UBER v Brně

  5:24 do playlistu

  UBER v Brně
  Živě s Vladimírem Bielkem, vedoucím odboru dopravy Magistrátu města Brna

 • Soutěž webů

  11:14 do playlistu

  Soutěž webů
  nejlepší webové stránky se už podevatenácté utkají města a obce v soutěži s názvem Zlatý erb. Podpořit má hlavně modernizaci regionální veřejné správy. A to se na jižní Moravě daří - právě odtud se přihlásilo nejvíc soutěžících.

 • Spor o hejtmana

  13:37 do playlistu

  Spor o hejtmana
  Hejtman Olomouckého kraje Oto Košta odmítá rezignovat - k odstoupení ho v neděli vyzval zastupitelský klub ANO společně s krajským předsednictvem. Košta podle nich neplní svoje povinnosti. Ve vedení kraje se prý od loňského listopadu nedokázal zorientovat

 • Problémy vozíčkářů se zimním posypem

  16:01 do playlistu

  Problémy vozíčkářů se zimním posypem
  Proti sněhu i ledu na chodnících bojuje většina obcí na jižní Moravě kamennou drtí - podle správců je účinná a nejlevnější. Právě laciný zimní posyp ale ničí hendikepovaným kola u vozíků. Oprava je pak vyjde zhruba na tisícikorunu.

 • Předpověď počasí na další dny

  18:53 do playlistu

  Předpověď počasí na další dny
  Živě s Taťánou Míkovou, meteoroložkou ČT

 • Třebíč obnoví hroby mrtvých z lazaretů

  20:56 do playlistu

  Třebíč obnoví hroby mrtvých z lazaretů
  Hroby vojáků, kteří během I. světové války zemřeli v třebíčském lazaretu, nechá radnice opravit. Chce tak vytvořit pietní místo, které bude připomínat válečný konflikt v regionu.

Přehrát vše

Související