iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 9. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1930
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Školní obědy zdarma

  0:34 do playlistu

  Školní obědy zdarma
  Skoro 900 dětí na jižní Moravě bude mít od pondělka školní obědy zadarmo. Dostanou na ně totiž příspěvek z Evropské unie.

 • Obědy pro seniory

  3:57 do playlistu

  Obědy pro seniory
  Kromě dětí nejsou v některých školních jídelnách výjimkou ani senioři. Třeba v brněnské Líšni těmto strávníkům nabízejí zvýhodněné obědy - jen za cenu výrobních nákladů.

 • Nová sídla záchranky

  8:06 do playlistu

  Nová sídla záchranky
  Znojemští záchranáři dostanou nové zázemí. Po víc než 40ti letech se zbaví provizorní stanice v areálu bývalé nemocnice. Budova totiž dlouhodobě neodpovídala současným požadavkům.

 • Odklad výkonu trestu

  10:53 do playlistu

  Odklad výkonu trestu
  Bývalý šéf brněnských strážníků Jaroslav Přikryl opět podal žádost o odložení nástupu do vězení kvůli zdravotnímu stavu. Už potřetí. Dvakrát mu totiž soudy vyhověly.

 • Zubaři pro děti

  13:38 do playlistu

  Zubaři pro děti
  Někteří rodiče na jižní Moravě si stěžují, že pro své děti nemají zubaře. Tito lékaři zase upozorňují, že dostávají málo peněz za výkony.

 • Zemědělce trápí sucho

  15:43 do playlistu

  Zemědělce trápí sucho
  Vysušená půda komplikuje práci zemědělcům. Ti, kteří právě v těchto dnech sklízejí úrodu brambor, tvrdí, že výnosy sice budou asi lepší než vloni, vyorávání je ale kvůli suchu složitější, a tak mohou vzniknout další ztráty.

 • Databáze emocí pro autisty

  17:44 do playlistu

  Databáze emocí pro autisty
  Psychologové z Masarykovy univerzity nově vytváří obrazovou databázi emocí. Ta pomůže autistům s poznáváním světa. Kdokoliv může do projektu přispět vlastní fotkou. Poslouží k vytvoří speciální hry pro autisty.

 • Zájem o judo

  19:57 do playlistu

  Zájem o judo
  Na Vysočině se výrazně zvýšil zájem dětí o judo - po vítězství jihlavského odchovance Lukáše Krpálka na olympiádě v Riu. Zatím ale pro začínající Lukášovy nástupce chybí vhodné prostory pro trénink.

Přehrát vše

Související