iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 7. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1330
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nehody a dopravní komplikace

  1:16 do playlistu

  Nehody a dopravní komplikace
  7 mrtvých. Začátek prázdnin má na jihomoravských silnicích tragickou bilanci. Naposledy zemřeli tři lidé u Tvarožné na Brněnsku. V úterý do jejich auta narazila dodávka

 • Uzavírky a dopravní komplikace

  6:28 do playlistu

  Uzavírky a dopravní komplikace
  Dlouhá kolona dopoledne zacpala Kuřim na Brněnsku. Přes město teď vede objízdná trasa pro řidiče jedoucí od Svitav do Brna.Komplikace jsou hlavně v centru.

 • Obliba rozhleden roste

  10:29 do playlistu

  Obliba rozhleden roste
  Na jižní Moravě končí boom výstavby rozhleden. Souvisí to se zastavením Regionálního operačního programu Jihovýchod, ze kterého investoři často získávali dotace.

 • Následky požáru domova seniorů

  13:05 do playlistu

  Následky požáru domova seniorů
  Celkem 10 seniorů z domu s pečovatelskou službou v brněnské Žižkově ulici, které včera kvůli požáru evakuovali hasiči, se nemůže vrátit zpět do svých bytů - jsou totiž neobyvatelné.

 • Církev stahuje žaloby na kraje

  16:14 do playlistu

  Církev stahuje žaloby na kraje
  Velehradská národní pouť je minulostí, přesto ze slavného moravského poutního místa dnes po jednání České biskupské konference přišla zásadní zpráva. Katolická církev bere zpět všechny určovací žaloby na kraje.

 • Senioři v pohybu

  19:17 do playlistu

  Senioři v pohybu
  Přestože se jihomoravské domovy seniorů v poslední době snaží zavádět pravidelné cvičení, stále se podle lékařů hýbe jen 10-13 % starších lidí.

 • Hudební festival Znojmo

  22:00 do playlistu

  Hudební festival Znojmo
  Mozartova opera o prostopášném šlechtici Donu Giovannim otevírá letošní ročník Hudebního festivalu Znojmo. Do města se vrací přesně po deseti letech – a s ní i tehdejší Don Giovanni – světová operní hvězda Adam Plachetka.

Přehrát vše

Související