iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 6. 2016
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1333
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Opilých řidičů přibývá

  1:09 do playlistu

  Opilých řidičů přibývá
  Už sedm set řidičů, kteří v Česku od začátku roku zavinili dopravní nehodu, nadýchalo víc než jedno promile alkoholu. To je o devadesát víc než loni za stejné období. Silně opilé řidiče stále častěji přistihnou policisté i při běžných kontrolách.

 • Vyjednávání o brněnské koalici

  8:51 do playlistu

  Vyjednávání o brněnské koalici
  Vyjednávání o nové pěti-koalici v Brně pokračují. V šest hodin se znovu sešly hnutí ANO, Žít Brno, Strana zelených, TOP09 a lidovci. Primátor Petr Vokřál chce podepsat koaliční smlouvu co nejdřív.

 • Vinařství roku je z Bzence

  12:44 do playlistu

  Vinařství roku je z Bzence
  Vinařstvím roku 2015 se stalo Zámecké vinařství Bzenec. Cenu získalo v konkurenci dalších osmi společností. Rozhodující slovo měli kromě sedmičlenné odborné poroty i sami spotřebitelé - ti poslali přes 18 tisíc hlasů

 • Referendum o stavbě dálnice

  16:24 do playlistu

  Referendum o stavbě dálnice
  Obyvatele Bavor na Břeclavsku čeká zítra hlasování v místním referendu. Mají dát najevo, jestli chtějí, aby plánovaná dálnice na Vídeň vedla obcí po současné trase silnice první třídy.

 • Boj proti suchu

  17:53 do playlistu

  Boj proti suchu
  Osm nových tůní a rybníků vznikne na Drahanské vrchovině na jihu Moravy. Vytváří je Vojenské lesy a statky, které na pozemcích hospodaří. Vodní díla mají pomoct zadržovat víc vody v krajině, sloužit budou i jako pítka pro zvířata.

 • Končí Zlín Film Festival

  20:15 do playlistu

  Končí Zlín Film Festival
  Týden plný dětských filmů ve Zlíně dospěl do finále. Filmový festival zakončí galavečer s udílením cen. 366 snímků z 56-ti zemí má šanci získat Zlatý střevíček, tedy hlavní festivalové ceny. U vyhlášení bude i Josef Kvasnička.

 • Koncert na brněnském výstavišti

  23:04 do playlistu

  Koncert na brněnském výstavišti
  Pavilon A na brněnském výstavišti se včera večer poprvé změnil v koncertní síň. Brno Contemporary Orchestra tam uspořádal koncert s nazvem Aglomerace. Hudební večer byl zároveň jednou z prvních akcí, která má výstaviště otevřít kultuře.

Přehrát vše

Související