iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 5. 2016
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1440
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Regulace veřejného prostoru

  1:11 do playlistu

  Regulace veřejného prostoru
  Radnice v Rožnově pod Radhoštěm chce stanovit nová pravidla pro umístění reklamních stojanů, takzvaných áček. Drtivá většina obchodníků je totiž umisťuje na chodník bez potřebných povolení.

 • Regulace reklamy ve městech v regionu

  3:12 do playlistu

  Regulace reklamy ve městech v regionu
  O regulaci reklamy v ulicích se snaží i další města. Průkopníkem je Znojmo, které pokyny pro podnikatele v historickém centru zpracovalo už před devíti lety.

 • Protidrogová razie v Křižanově

  10:31 do playlistu

  Protidrogová razie v Křižanově
  Varnu pervitinu přímo v areálu bývalého masokombinátu v Křižanově na Žďársku odhalili jihomoravští celníci. Při akci s krycím názvem masna zadrželi i tři cizince, kteří vyrobenou drogu vyváželi hlavně do Německa a na Slovensko.

 • Obrana proti teroristickým útokům

  12:12 do playlistu

  Obrana proti teroristickým útokům
  Reagovat na situace jako je třeba teroristický útok – to se učí čeští lékaři na olomouckém letišti v Neředíně. Celý projekt organizuje izraelský specialista Gery Grosman, který nebezpečné situace sám zažil.

 • Skladování nebezpečné munice u soudu

  14:37 do playlistu

  Skladování nebezpečné munice u soudu
  Kauza muničních skladů ve Vrběticích na Zlínsku dnes poprvé před soudem. Nikoliv kvůli explozím ,ale kvůli zakázaným minám. Z jejich dovozu a skladování je obžalováno 5 zbrojařů ze dvou českých firem.

 • Návrh budoucí podoby nádraží

  17:02 do playlistu

  Návrh budoucí podoby nádraží
  Nádraží v centru - brněnská radnice dál pracuje na této variantě. Dnes rada schválila vítězný návrh urbanistické soutěže, kterou vypsalo právě město. Zaplatilo za ni víc než pět milionů.

 • Vytopené byty v Olomouci

  19:42 do playlistu

  Vytopené byty v Olomouci
  Čtyři tisíce litrů vody vytopilo 20 bytů v I.P.Pavlova v Olomouci. Horní část tohoto domu totiž slouží jako zásobník pitné vody pro přilehlé sídliště a fakultní nemocnici. Voda unikla při opravě ventilu vodojemu.

 • Rekonstrukce tváře pravěké princezny

  22:03 do playlistu

  Rekonstrukce tváře pravěké princezny
  Jak nejspíš vypadala tak zvaná princezna z Býčí skály, dnes odhalilo Moravské zemské muzeum. Její tvář ve spolupráci se sochařem vymodelovali antropologové podle 2 a půl tisíce let staré lebky, kterou muzeum vlastní.

Přehrát vše

Související