iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 8. 2015
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1369
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Opravy na D1

  1:09 do playlistu

  Opravy na D1
  Vyjet z Brna a vyhnout se přitom kolonám - pro řidiče v těchto dnech téměř neřešitelný problém. Kvůli opravám zřídili silničáři omezení na všech hlavních tazích. Dnes se řidiči nejvíc zdrželi na dálnici D1 ve směru na Prahu.

 • Úspěšná modernizace na Vysočině

  5:09 do playlistu

  Úspěšná modernizace na Vysočině
  Ne všude ale dopravní problémy přibývají - třeba v části D1 na Vysočině po víc než dvou letech vrcholí modernizace a provoz se tam v nejbližších dnech postupně vrátí do normálního režimu.

 • Výluky na železnici

  6:24 do playlistu

  Výluky na železnici
  A další komplikace, která postihne tisíce lidí. Tentokrát na železnici - dělníci opravují koleje mezi brněnským hlavním nádražím a Blažovicemi na Vyškovsku.

 • Dopravní komplikace ve Zlíně

  8:33 do playlistu

  Dopravní komplikace ve Zlíně
  S prázdninovými dopravními komplikacemi se potýká i Zlín.

 • Obrat v kauze ubytovny

  12:32 do playlistu

  Obrat v kauze ubytovny
  Nečekaný zvrat v kauze ubytovny ve Valašském Meziříčí. Ještě v pátek špína a katastrofální hygienické podmínky, dnes radikální změny.

 • MHD levnější nebude

  15:50 do playlistu

  MHD levnější nebude
  Roční jízdenka na brněnskou hromadnou dopravu od nového roku nejspíš nezlevní - přestože to Strana zelených několikrát slibovala. Podle náměstka primátora Richarda Mrázka, který zodpovídá za dopravu, na to zatím město není připravené.

 • Sociální rehabilitace

  18:35 do playlistu

  Sociální rehabilitace
  Trénink paměti, motoriky nebo třeba procvičování pracovních pohovorů - zahrnuje služba tak zvané sociální rehabilitace, kterou nabízí Liga vozíčkářů.

 • Spory u Křetínské přehrady

  20:59 do playlistu

  Spory u Křetínské přehrady
  Někteří rybáři, zvyklí jezdit na křetínskou přehradu u Letovic, si stěžují u ministerstva vnitra. Nesouhlasí s tím, že jim Letovice společně s dalšími třemi obcemi podél nádrže zakazují přespat pod přístřeškem.

 • DMS pro Pasohlávky

  22:57 do playlistu

  DMS pro Pasohlávky
  Osm set let starému mušovskému kostelu měly pomoci moderní sbírkové metody. Obec Pasohlávky totiž na jeho rekonstrukci chtěla kromě klasické sbírky uspořádat i esemeskovou.

Přehrát vše

Související