iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 7. 2015
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1856
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ústavní soud o vyvlastnění

  1:04 do playlistu

  Ústavní soud o vyvlastnění
  Ústavní soud se dnes zastal manželů Gregůrkových, kterým stát vyvlastnil pozemky kvůli stavbě silničního obchvatu v Otrokovicích na Zlínsku.

 • Nový letoun z Kunovic

  6:55 do playlistu

  Nový letoun z Kunovic
  Letiště na poušti nebo ve velehorách, přistání na sněhu či na hlíně. Pro letadlo L 410 žádný problém. Už 46 let ho vyrábějí v Kunovicích na Zlínsku. Ode dneška je na světě nová generace tohoto úspěšného stroje.

 • Pokuty za reklamní cedule

  9:53 do playlistu

  Pokuty za reklamní cedule
  Pokuta až 300 000 korun hrozí obchodníkům, kteří na chodník umístí reklamní ceduli bez povolení. V Brně jsou navíc ulice, kde taková reklama nesmí být vůbec. Třeba proto, že by překážela nevidomým.

 • Posily Městské policie Brno

  12:49 do playlistu

  Posily Městské policie Brno
  Brněnská městská policie spustila největší náborovou kampaň v historii. Už dnes se rozrostla o 14 nových strážníků a strážnic, kteří za sebou mají tříměsíční výcvik a závěrečnou zkoušku způsobilosti. Posílí šest z osmi revírů ve městě.

 • Výměna starých občanek

  14:48 do playlistu

  Výměna starých občanek
  Dlouhé fronty lidí - tak to vypadá téměř na všech úřadech v Česku. Důvodem je velká výměna občanských průkazů, které se vydávaly v roce 2005 a letos jim končí platnost.

 • Nový přístroj na léčbu střev

  17:14 do playlistu

  Nový přístroj na léčbu střev
  Unikátní robotické zařízení na operace rakoviny prostaty nebo tlustého střeva má nemocnice Svaté Zdislavy v Mostišti u Velkého Meziříčí.

 • Senioři cvičí s trenéry

  20:06 do playlistu

  Senioři cvičí s trenéry
  V tuzemsku přibývá venkovních hřišť, takzvaných vital parků. Ty jsou určeny pro všechny věkové kategorie, ale hlavně pro seniory. Podobné hřiště mají i na sídlišti v Žabovřeskách, kde žije nejvíc lidí důchodového věku v Brně.

Přehrát vše

Související