iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 6. 2015
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1559
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zájem o příměstské tábory

  1:16 do playlistu

  Zájem o příměstské tábory
  Za dva týdny začínají školákům prázdniny. Velká část z nich je stráví na příměstských táborech, kde jsou jen přes den a odpoledne se děti vrací k rodičům.

 • Přípravy na nové volby

  7:54 do playlistu

  Přípravy na nové volby
  V šesti obcích na jižní Moravě zamíří zítra lidé znovu k urnám. Nové volby se ve většině z nich konají, protože tam je méně než pět zastupitelů. A pětice je nejmenší počet povolený zákonem.

 • Škody za zablokovanou dálnici

  10:33 do playlistu

  Škody za zablokovanou dálnici
  Maďarský řidič cisterny, který v úterý ráno havaroval na 153. kilometru D1 a ochromil tak její provoz na víc než deset hodin, z nehody vyvázl jen s pokutou. Policie jeho pochybení uzavřela jako přestupek s tím, že se nevěnoval řízení.

 • Soud o Kevinu Dahlgrenovi

  13:21 do playlistu

  Soud o Kevinu Dahlgrenovi
  V americké Virginii před několika okamžiky skončilo další projednávání případu Kevina Dahlgrena. Soudce vyslechl jak jeho obhajobu, tak i státního zástupce.

 • SOS hodinky pro seniory

  15:15 do playlistu

  SOS hodinky pro seniory
  Hodinky, které můžou zachránit život. Zhruba čtyřicítka těchto SOS přístrojů podle plánů břeclavských strážníků zamíří zdarma k seniorům nebo handicapovaným lidem. A to do konce září. V Česku úplná novinka poslouží lidem v nouzi.

 • Pitná voda v Hrušovanech nad Jevišovkou

  17:57 do playlistu

  Pitná voda v Hrušovanech nad Jevišovkou
  Od dnešního odpoledne je voda v Hrušovanech nad Jevišovkou opět oficiálně pitná. Před sedmi dny se ve vodovodu objevily komáří larvy a lidé si museli pro pitnou vodu chodit k cisternám.

 • Rozloučení s Ludvíkem Vaculíkem

  19:57 do playlistu

  Rozloučení s Ludvíkem Vaculíkem
  Bez velkých okázalostí, jen s dechovkou a lidovými písničkami – takový bude v sobotu pohřeb Ludvíka Vaculíka v jeho rodišti v Brumově Bylnici na Zlínsku.

 • Expozice nové hudby

  22:00 do playlistu

  Expozice nové hudby
  Reproduktory jako oběti, gilotina jako hudební nástroj měnící zvuk. V Brně včera vystoupil se svou performance americký umělec Benoit Maubrey. Exekuce zvuku byla součástí festivalu Expozice nové hudby.

Přehrát vše

Související