iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 3. 2015
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1467
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Měsíc od tragédie v Uherském Brodě

  1:12 do playlistu

  Měsíc od tragédie v Uherském Brodě
  Uherský Brod si připomíná měsíc ode dne, kdy třiašedesátiletý muž v jedné z tamních restaurací zastřelil osm lidí, následně i sebe. Ti, kteří útok přežili, jsou stále odkázaní na pomoc psychologů.

 • Privatizace bytů v Brně

  9:13 do playlistu

  Privatizace bytů v Brně
  Ani dnešní jednání nájemníků s primátorem nepřineslo shodu ohledně pokračování pozastavené privatizace městských bytů v Brně. Vedení města ji dočasně stoplo kvůli osm let starým podmínkám, nájemníci ale víc platit nechtějí.

 • Privatizace bytů v Hodoníně

  11:00 do playlistu

  Privatizace bytů v Hodoníně
  Víc než dvacítku bytů chce město Hodonín prodat a pokračovat v další etapě privatizace. Ke koupi je nabízí za 20 procent z ceny, kterou stanovil znalecký posudek. Opozici se ale prodej za tak nízké částky nelíbí.

 • Peníze na opravy z Norských fondů

  13:59 do playlistu

  Peníze na opravy z Norských fondů
  Dotace ze severské země by měly na jižní Moravu proudit i v následujících letech. Přislíbil to náměstek ministra kultury, který si přijel památky na jih Moravy prohlédnout.

 • Mimořádné jednání rožnovského zastupitelstva

  16:13 do playlistu

  Mimořádné jednání rožnovského zastupitelstva
  Mimořádně se dnes odpoledne sešli zastupitelé Rožnova pod Radhoštěm. Rozhodovali, jak bude město dál postupovat v nekonečném sporu o nemovitosti, které dřív patřily místní továrně Tesla. Jde mimo jiné o tamní školu a školku.

 • Potraviny bez obalu

  18:59 do playlistu

  Potraviny bez obalu
  Až polovinu objemu směsného odpadu tvoří obaly. Bojovat proti tomu se snaží řada skupin na jižní Moravě – potraviny nakupují ve velkém rovnou od farmářů a šetří tak peníze i životní prostředí.

 • Architekt Bohuslav Fuchs by oslavil 120. narozeniny

  21:10 do playlistu

  Architekt Bohuslav Fuchs by oslavil 120. narozeniny
  120. narozeniny by dnes oslavil Bohuslav Fuchs - architekt, který se asi nejvíc podepsal na současné podobě Brna. Jen v jihomoravské metropoli navrhl skoro čtyři desítky budov.

Přehrát vše

Související