iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 3. 2015
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2015
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dopravní komplikace kvůli opravám

  1:14 do playlistu

  Dopravní komplikace kvůli opravám
  V Tišnově dnes odstartovala stavba nové krajské silnice směrem na Předklášteří. Současně s ní začali dělníci budovat taky záchytné parkoviště. Téma pondělních Událostí v regionech.

 • Jednání Bezpečnostní rady státu

  6:24 do playlistu

  Jednání Bezpečnostní rady státu
  O muničních skladech v Česku nebo o úpravách legislativy, které se týkají držení zbraní, bude už za malou chvíli jednat Bezpečnostní rada státu.

 • Změna profese

  9:13 do playlistu

  Změna profese
  Neodpovídající platy, malé vyhlídky na povýšení nebo stereotyp. To jsou podle průzkumů Národní soustavy kvalifikací důvody, proč by 6 z desíti Jihomoravanů chtělo vyměnit svou pozici nebo profesní obor.

 • Obvinění agresivní žebrající ženy

  11:46 do playlistu

  Obvinění agresivní žebrající ženy
  Obyvatele Jihlavy už skoro rok obtěžuje agresivní žebračka. Lidi doslova přepadá a když jí nechtějí dát peníze, nadává jim a vyhrožuje násilím. Ženu teď policie obvinila z výtržnictví.

 • Simulátor testuje reakce řidičů

  14:10 do playlistu

  Simulátor testuje reakce řidičů
  Vyzkoušet si nepříjemné situace na silnicích nanečisto umožní řidičům kamionů a autobusů nový simulátor. První svého druhu v Česku pořídili v Centru dopravního výzkumu v Brně.

 • Na zákeřného meningokoka upozorňuje výstava

  17:06 do playlistu

  Na zákeřného meningokoka upozorňuje výstava
  Meningokoková infekce dokáže člověka zabít do 24 hodin. Rychle ji rozpoznat, je často složité i pro lékaře. Popsat ji a varovat před ní se teď proto snaží putovní výstava v obchodním centru v Modřicích na Brněnsku.

 • Kanály v Třebíči projíždí speciální kamera

  19:01 do playlistu

  Kanály v Třebíči projíždí speciální kamera
  Speciální vozík s kamerou právě teď monitoruje kanalizační síť v Třebíči. Vodaři díky němu dokáží lépe odhalit závady ve stokách a také je přesně lokalizovat. Ušetří díky tomu desítky milionů korun.

 • Premiéra Kinokabaretu

  20:56 do playlistu

  Premiéra Kinokabaretu
  Ve Zlíně má dnes premiéru takzvaný kinokabaret - zážitkové promítání utajeného filmu na netradičním místě. Za projektem stojí studenti tamní Univerzity Tomáše Bati.

Přehrát vše

Související