iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 3. 2015
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1104
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nové knihovny

  1:06 do playlistu

  Nové knihovny
  Po roce a půl v plném provozu - zrekonstruovaná Knihovna Jiřího Mahena v Brně se dnes poprvé otevřela návštěvníkům a představila hned několik novinek. Své služby ale rozšiřují i knihovny v menších obcích.

 • Dělníci opět na D1

  8:07 do playlistu

  Dělníci opět na D1
  Na dálnici D1 se dnes vrátili dělníci. Na úseku Lhotka - Velká Bíteš začali s přípravami na převedení dopravy do jednoho jízdního pásu, kterým budou auta jezdit během oprav.

 • Sirény a zvony za zesnulé

  10:42 do playlistu

  Sirény a zvony za zesnulé
  Po celé republice se dnes v pravé poledne rozezněly sirény a zvony. Obyvatelé Česka symbolicky uctili památku osmi lidí, kteří zemřeli minulý týden v Uherském Brodě po útoku třiašedesátiletého muže.

 • Transparentní radnice

  14:11 do playlistu

  Transparentní radnice
  Ke zveřejňování všech smluv nad 50 tisíc korun včera vyzval veřejné instituce premiér Bohuslav Sobotka. Některé obce už roky zveřejňují všechny smlouvy dobrovolně na internetu, jiné proti plánovanému zákonu protestují.

 • Pravomocné tresty pro vyděrače

  16:54 do playlistu

  Pravomocné tresty pro vyděrače
  Vrchní soud v Olomouci dnes s menšími změnami potvrdil tresty pro členy takzvaného Toflova gangu. Do vězení půjdou na tři až devět let.

 • Opravy chrámu sv. Jakuba

  20:13 do playlistu

  Opravy chrámu sv. Jakuba
  Brněnský kostel svatého Jakuba prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Práce vyjdou na téměř 36 milionů korun - část pokryjí norské fondy, část dary od věřících. Pro ně je teď kostel zavřený a pravidelné bohoslužby se přesunuly do okolních kostelů.

 • Iva Bittová s filharmonií jako Mefisto

  22:32 do playlistu

  Iva Bittová s filharmonií jako Mefisto
  Uznávaná zpěvačka a houslistka Iva Bittová dnes vystoupí s brněnskou filharmonií. Ve faustovské kantátě Alfreda Schnittkeho se zhostí role Mefista. Filharmonici v jednom večeru představí i dílo dalšího ruského autora - Čajkovského Patetickou symfonii.

Přehrát vše

Související