iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 2. 2015
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1562
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tragédie v Uherském Brodě

  1:09 do playlistu

  Tragédie v Uherském Brodě
  Státní zastupitelství dnes povolilo pohřbít těla všech osmi obětí úterní střelby v tamní restauraci Družba. První pohřeb se bude konat hned v pondělí. Vyšetřování střelby v Uherském Brodě je tématem pátečních Událostí v regionech.

 • Pomoc matkám na ubytovnách

  9:04 do playlistu

  Pomoc matkám na ubytovnách
  Sestavení splátkového kalendáře, shánění bytu nebo jednání s úřady - jen část činností, se kterými díky novému projektu pomáhají matkám žijícím na ubytovnách sociální pracovnice sdružení Ratolest Brno.

 • Chovatelé si oblíbili africké ježky

  10:40 do playlistu

  Chovatelé si oblíbili africké ježky
  Čeští chovatelé mají nový cíl zájmu. Velkou popularitu si u nich získal africký ježek. Zvíře, které před šesti lety proslavil i Večerníček České televize, dnes mají doma tisíce lidí.

 • Jednání o provozu Bochemie

  13:27 do playlistu

  Jednání o provozu Bochemie
  Vedení firmy Bochemie jednalo dnes ve Zlíně s policií. Tématem bylo další působení firmy v areálu vrbětických muničních skladů. Po loňských explozích je blízká linka na recyklaci raketového paliva stále mimo provoz.

 • Záchrana lulečského kostela

  14:58 do playlistu

  Záchrana lulečského kostela
  Dominanta Vyškovska – kostel v Lulči – je ohrožen. Skrz děravou střechu při dešti zatéká, vlhké zdi praskají a plesniví. Oprava vyjde na dva a půl milionu korun. Farnost teď proto na záchranu památky shání peníze.

 • Porodní pokoj jako doma

  16:38 do playlistu

  Porodní pokoj jako doma
  590 dětí se loni narodilo v kroměřížské nemocnici. Nově tam budou přicházet na svět v atmosféře, která má co nejvíc připomínat domov. Díky benefici a sponzorům se podařilo jeden porodní sál změnit k nepoznání.

 • V Brně přibývá hostelů

  18:23 do playlistu

  V Brně přibývá hostelů
  Hosté na nich oceňují výhodnou polohu a taky možnost výběru levnější varianty ubytování.

 • V Lovčicích kvetou sukulenty

  19:57 do playlistu

  V Lovčicích kvetou sukulenty
  Přestože jaro ještě nezačalo, v Lovčicích na Hodonínsku jsou rostliny v plném květu. Nejedná se o neobvyklý přírodní úkaz, za vším je šikovnost tamního zahradníka.

 • Havel v zemi čeledínů

  22:26 do playlistu

  Havel v zemi čeledínů
  Původní drama Havel v zemi čeledínů uvádí v premiéře brněnské národní divadlo. Hru pro Mahenovu činohru napsal její umělecký šéf Martin Františák. Do pozice hrdiny zasadil právě někdejšího českého dramatika a prezidenta Václava Havla.

Přehrát vše

Související