iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 9. 2014
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1551
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Boj proti hazardu

  1:06 do playlistu

  Boj proti hazardu
  Boj o hazard v Brně pokračuje. Kvůli usnesení antimonopolního úřadu budou muset zastupitelé měnit v lednu schválenou vyhlášku. Spory kvůli hracím automatům tématem dnešních Událostí v regionech.

 • Školní jídelna očima dětí

  14:21 do playlistu

  Školní jídelna očima dětí
  Novou školní jídelnu má ode dneška základní škola U pálenice v Kunovicich na Uherskohradistsku. potud by tato informace nebyla nijak výjimečná, kdyby o vzhledu jídelny nerozhodovaly děti.

 • Obce volají po modernizaci silnice

  16:33 do playlistu

  Obce volají po modernizaci silnice
  Do boje za modernizaci silnice I/23 spojující České Budějovice s Brnem se pustili starostové obcí ležících podél této trasy.

 • Dražba pozemků na náměstí

  18:34 do playlistu

  Dražba pozemků na náměstí
  Ve Veselí nad Moravou odpoledne dražili náměstí. Zní to nezvykle, ale je to tak. Město nabídlo lidem 7 parcel, na kterých si můžou postavit rodinné domy.

 • Myslivcův výstřel skončil smrtí trampa

  21:37 do playlistu

  Myslivcův výstřel skončil smrtí trampa
  Nemířil jsem na spícího trampa, ale na srnu - tak se dnes před Okresním soudem ve Vyškově hájil myslivec, který v Račicích na Vyškovsku před rokem zabil 29letého muže a jeho kamarádovi tím způsobil velké psychické problémy.

 • Dokument o cestovatelské legendě

  22:44 do playlistu

  Dokument o cestovatelské legendě
  Dá se bohatý, dobrodružný a dlouhý životní osud cestovatelských legend povyprávět za hodinu a půl? To je otázka, na kterou v pondělí večer ve Zlíně odpověděla předpremiéra celovečerního dokumentu Století Miroslava Zikmunda.

Přehrát vše

Související