iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 8. 2014
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1833
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Referendum o přesunu nádraží

  1:11 do playlistu

  Referendum o přesunu nádraží
  Už jen jedenáct dní zbývá alianci Referendum 2014 k sehnání šesti tisíc podpisů, které posvětí konání referenda o poloze brněnského nádraží. Z původních 21ti tisíc jich totiž magistrátní úředníci víc než třetinu neuznali.

 • Likvidace nepůvodní vegetace v Podyjí

  10:35 do playlistu

  Likvidace nepůvodní vegetace v Podyjí
  Nepůvodní druhy rostlin, které ničí chráněné byliny, vytrhávají v těchto dnech pracovníci Národního parku Podyjí. Podívali jsme se s nimi do nejpřísněji chráněných míst kolem řeky Dyje.

 • Bezbariérovost památek

  12:55 do playlistu

  Bezbariérovost památek
  Přestupy a zbytečně dlouhé čekání komplikuje vozíčkářům cestování za památkami veřejnou dopravou. Turistické cíle jižní Moravy se přitom snaží zpřístupnit své prostory i pro ně.

 • Městské divadlo Zlín bez bariér

  15:31 do playlistu

  Městské divadlo Zlín bez bariér
  Bez bariér bude od nastávající sezony i Městské divadlo ve Zlíně. Poprvé v jeho historii se tam vozíčkáři obejdou bez cizí pomoci. Stavební úpravy začaly zároveň s divadelními prázdninami. Přišly na tři miliony korun.

 • Losování čísel pro komunální volby

  17:16 do playlistu

  Losování čísel pro komunální volby
  Některé obce a města už začaly s losováním čísel politických stran na hlasovací lístky do komunálních voleb. Například v Břeclavi dnes vylosovali pořadí pro jedenáct politických uskupení.

 • Léčba mozkové mrtvice

  19:50 do playlistu

  Léčba mozkové mrtvice
  Fakultní nemocnice Brno dnes otevřela zrekonstruované centrum pro léčbu mozkové mrtvice. Právě v Brně se z celé republiky léčí nejvíc pacientů s touto nemocí.

 • Opilý řidič utekl od nehody

  22:18 do playlistu

  Opilý řidič utekl od nehody
  Přísný trest pro opilého řidiče, který způsobil nehodu a neposkytl pomoc zraněnému, udělil okresní soud ve Vyškově. Zabýval se nehodou z loňského května.

 • Začal Mezinárodní hudební festival Špilberk

  23:51 do playlistu

  Začal Mezinárodní hudební festival Špilberk
  Už popatnácté na týden rozeznívají nádvoří hradu Špilberku tóny vážné hudby. Mezinárodní hudební festival tam včera večer zahájila brněnská filharmonie spolu s klavíristou Janem Simonem.

Přehrát vše

Související