iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 8. 2014
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1401
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dozvuky Grand Prix 2014

  1:06 do playlistu

  Dozvuky Grand Prix 2014
  Velkou cenu silničních motocyklů České republiky v Brně navštívilo během víkendu 240 tisíc fanoušků, což je skoro o 20 tisíc víc než loni. Většina z nich odjela ještě včera, dozvuky Velké ceny se ale v Brně projevovaly ještě dnes.

 • Rekapitulace Velké ceny

  3:12 do playlistu

  Rekapitulace Velké ceny
  Policisté i brněnští strážníci zhodnotili letošní Grand Prix jako nad očekávání klidnou. Plynulou dopravu narušily jen dvě vážnější nehody, několik řidičů přistihli policisté za volantem pod vlivem alkoholu nebo drog.

 • Pavel Čaniga je na svobodě

  10:01 do playlistu

  Pavel Čaniga je na svobodě
  Pavel Čaniga, jehož likérka Drak byla jedním z hlavních symbolů metanolové i lihové aféry, byl propuštěn na svobodu. České televizi to potvrdil jeho advokát i dozorující státní zástupce.

 • Další problémová skládka

  12:14 do playlistu

  Další problémová skládka
  Dvě místa s nebezpečným odpadem - kvůli nim se dnes ekologické hnutí z Mutěnic obrátilo na kraj a Inspekci životního prostředí.

 • Prostějov čekají tři týdny dopravních komplikací

  15:14 do playlistu

  Prostějov čekají tři týdny dopravních komplikací
  Prostějov čekají tří týdenní dopravní komplikace. Kvůli opravám je od rána uzavřená Olomoucká ulice. Jedna z nejvytíženějších silnic odvádí auta z města na dálnici i do okolních vesnic.

 • Dopravní uzavírky v Jihlavě

  17:05 do playlistu

  Dopravní uzavírky v Jihlavě
  Jihlavu čekají nadcházející dva roky dopravní komplikace. V několika částech krajského města, i v historickém centru, se bude měnit kanalizace a povrch silnic.

 • Bude pošta opět v centru Zlína?

  19:49 do playlistu

  Bude pošta opět v centru Zlína?
  Rok po odstěhování hlavní zlínské pošty do továrního areálu znovu svitla naděje na návrat poštovních přepážek do centra. Nemá to být klasická pobočka. Vedení města jedná s poštou o takzvané franšíze.

 • Opravy v Uherčicích pokračují

  21:56 do playlistu

  Opravy v Uherčicích pokračují
  Další dílčí opravy se dočká jedna z nejpoškozenějších památek na jižní Moravě. V banketním sálu zámku v Uherčicích na Znojemsku začali restaurátoři obnovovat malby na zdech. Dosud tam památkáři vyměnili jen okna.

 • Mezinárodní setkání flašinetářů

  24:06 do playlistu

  Mezinárodní setkání flašinetářů
  Dřív výsada žebráků, dnes poměrně nákladný koníček. Hra na flašinet má v Česku jen několik desítek příznivců. Sami hudebníci proto už popáté představují své nástroje lidem přímo v ulicích.

Přehrát vše

Související