iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 7. 2014
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2735
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vrcholící sklizeň zemědělců

  1:16 do playlistu

  Vrcholící sklizeň zemědělců
  Žně na jižní Moravě jdou do finále. Zemědělci už sklidili 60 procent obilí a 92 procent řepky. Právě výnosy z řepky budou letos navzdory suchu vyšší než loni - o půl tuny na každý hektar.

 • Žalobce: Organizovaná skupina likvidovala firmy

  10:21 do playlistu

  Žalobce: Organizovaná skupina likvidovala firmy
  Vrchní soud v Olomouci začal dnes znovu rozkrývat případ údajných tunelářů, kteří měli podle původní obžaloby připravit 800 firem, podnikatelů i státních institucí o stovky milionů korun.

 • Ruská antikavárna v Brně

  13:53 do playlistu

  Ruská antikavárna v Brně
  Neobvyklý podnik v brněnských kavárenských kruzích - tak zvaná antikavárna Štáb. Jde o původně ruský koncept kavárny, kde zákazník platí jen čas, který tam stráví. Obliba podobných míst v Evropě roste.

 • Budoucnost Barum Czech Rally Zlín

  16:37 do playlistu

  Budoucnost Barum Czech Rally Zlín
  Elitní nebo provinční závod. Přesně takové dilema řeší několik dnů po brněnské motocyklové Grand prix i Barum rally ve Zlíně. Třídenní automobilový závod, na který přijíždí 200 tisíc diváků z celé Evropy.

 • Stanice změří skleníkové plyny

  19:41 do playlistu

  Stanice změří skleníkové plyny
  Atmosférická stanice v Křešíně u Pacova začne v nejbližších dnech měřit pohyb skleníkových plynů v atmosféře. Technici dnes ve výšce 240 metrů nad zemí kontrolovali nově instalované přístroje a zahajují zkušební měření.

 • "Neobjevené" památky

  21:53 do playlistu

  "Neobjevené" památky
  Mají co nabídnout, přesto o nich lidé často nevědí. Památkáři se v novém projektu rozhodli upozornit na hrady a zámky, které jsou - podle nich - neprávem opomíjené. Takzvané neobjevené památky teď chtějí prosadit.

 • Začíná festival Ha Makom

  24:35 do playlistu

  Začíná festival Ha Makom
  V Holešově začal 14. ročník Festivalu židovské kultury. Až do neděle nabídne koncerty, výstavy, přednášky a také ochutnávku židovské kuchyně. Součástí akce je i pobyt osmi mladých dobrovolníků.

Přehrát vše

Související