iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 2. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1324
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vloupání do bytů a domů přibývá

  1:25 do playlistu

  Vloupání do bytů a domů přibývá
  Počet vloupání do domů a bytů na jižní Moravě oproti loňsku výrazně vzrostl. Zatímco v lednu 2013 zloději vykradli 98 domácností, letos to bylo ještě o 35 víc.

 • Trestní oznámení na brněnské strážníky

  6:57 do playlistu

  Trestní oznámení na brněnské strážníky
  Víc než šedesátka brněnských strážníků čelí trestnímu oznámení přímo od svého zaměstnavatele. Městská policie je podezírá ze zneužití interního informačního systému. Oznámení padlo ještě za vedení bývalého ředitele Jaroslava Přikryla.

 • Obce jako banky - půjčují svým obyvatelům

  9:37 do playlistu

  Obce jako banky - půjčují svým obyvatelům
  Některé obce nabízejí svým obyvatelům výhodné půjčky na bydlení - konkrétně na rekonstrukci domů a bytů. Žádosti pro letošní rok můžou ode dneška podávat třeba lidé v Blansku nebo Ostrožské Nové Vsi.

 • "Digitální" škola v Pitíně

  12:00 do playlistu

  "Digitální" škola v Pitíně
  Moderní technologie čím dál víc pronikají do konzervativního moravsko-slovenského pohraničí. Třeba v Pitíně je digitální celá malotřídní škola.

 • Amazon - Brno chce dál jednat

  14:35 do playlistu

  Amazon - Brno chce dál jednat
  Brno se nevzdává naděje na to, že nový sklad firmy Amazon vyroste v tamní průmyslové zóně. Po krachu jednání na pátečním zastupitelstvu se politici chystají se zástupci investora znovu usednout ke stolu.

 • Nebezpečné olověné vodovody

  18:02 do playlistu

  Nebezpečné olověné vodovody
  Vodu z kohoutku s jedovatým olovem pijí stále desítky tisíc Čechů. Podle Zdravotního ústavu se nebezpečná látka uvolňuje z vodovodních potrubí ve starých domech. Jejich výměnu dotuje stát – dnes možnost požádat o příspěvek končí.

 • Jarní prázdniny

  20:11 do playlistu

  Jarní prázdniny
  Jihomoravským školákům začaly jarní prázdniny. Mnozí je tráví aktivně - na horách. Tuzemská střediska se konečně hemží lyžaři. Vlekaři počítají dosavadní ztráty a doufají, že teď už se bude jezdit bez přerušení aspoň do kalendářního začátku jara.

 • Divadlo okamžiku

  22:06 do playlistu

  Divadlo okamžiku
  Tak se dají dvěma slovy charakterizovat inscenace brněnského souboru d´Epog. Šestice absolventů brněnské Janáčkovy Akademie Muzických Umění se snaží divákovi nabídnout zážitek přesahující prostor hlediště.

Přehrát vše

Související