iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 6. 2013
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1197
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Korupce ve stavebnictví

  0:40 do playlistu

  Korupce ve stavebnictví
  V souvislosti s korupcí stíhá jihomoravská nemocnice devět lidí, dva z toho jsou ve vazbě – jedním z nich je podnikatel Petr Kratochvíl, který podle policie rozdělování zakázek organizoval, druhým je pracovník Biofyzikálního ústavu Akademie věd.

 • Další pomoc zaplaveným oblastem

  5:51 do playlistu

  Další pomoc zaplaveným oblastem
  Z jižní Moravy zamířila dnes ráno do zaplavených oblastí humanitární pomoc. Dobrovolní hasiči ze Staré Břeclavi vyjeli čerpat vodu do Prahy, sbírku pro jihočeské město Bechyně zase uspořádal Rohatec na Hodonínsku.

 • Protipovodňové zábrany ze Senetářova

  7:50 do playlistu

  Protipovodňové zábrany ze Senetářova
  Při letošních povodních pomáhají chránit města speciální zátarasy, které se vyrábějí v Senetářově na Blanensku. Systém firma vyrábí a zdokonaluje 15 let.

 • Zahrádkáři vs. Město

  10:34 do playlistu

  Zahrádkáři vs. Město
  Na Brně středu se rozpoutal spor. Vedení radnice má totiž v plánu rozšířit park na Kraví Hoře na úkor zahrádkářské kolonie.

 • Úspěšná operace

  13:54 do playlistu

  Úspěšná operace
  Operatérům znojemské nemocnice se podařil další úspěšný zákrok. Pohyb v lokti dokázali vrátit muži ze Slovenska. Ten s rukou přestal pohybovat po těžké autonehodě, do náročné operace srostlých kostí si ale lékaři ve slovenských nemocnicích netroufli.

 • Veteráni brněnského veslařského klubu budou závodit na unikátní osmiveslici

  16:06 do playlistu

  Veteráni brněnského veslařského klubu budou závodit na unikátní osmiveslici
  Původně s ní chtěli vyjet už toto sobotu do Prahy na nejslavnější český závod - takzvané Primátorky. Kvůli povodním si ale bude muset vzácná loď i její posádka na premiéru ještě počkat.

 • Poslední představení odcházejícího vedení Reduty

  18:31 do playlistu

  Poslední představení odcházejícího vedení Reduty
  Brněnské divadlo Reduta opouští jeho tvůrčí tým a novou sezonu začne v pražském Divadle Na Zábradlí. Na rozloučenou s brněnským publikem si proto divadlo připravilo hru, ve které bilancuje a ohlíží se za svou dosavadní tvorbou.

Přehrát vše

Související