iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 3. 2020
17:00 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
3105
zhlédnutí

Události v regionech (Praha)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Nákaza ve FN v Hradci Králové

  1:07 do playlistu

  Nákaza ve FN v Hradci Králové
  Onemocněli tam 3 pacienti interní kliniky, z nich ejden po převozu z nemocncie v Pardubicích. Obě nemocnice teď testují stovku zdravotníků a zaměstnaců.

 • Obec Kynice na Havlíčkobrodsku zůstává v karanténě

  3:51 do playlistu

  Obec Kynice na Havlíčkobrodsku zůstává v karanténě
  Karanténa v Kynicích se týká téměř 90 lidí.

 • Na testy se čeká několik dní

  5:34 do playlistu

  Na testy se čeká několik dní
  Přibývá odběrových, testovacích míst: V Plzeňském kraji jsou kromě krajského města i v Domažlicích a v Rokycanech; fungují tam k této chvíli celkem 4 stacionární buňky a 3 odběrové sanitky.

 • Zavřené sběrné dvory

  7:14 do playlistu

  Zavřené sběrné dvory
  I za omezení volného pohybu - vládou včera prodlouženého minimálně do 1.dubna - má stát fungovat - lidi mají chodit do práce, aby ekonomika v rámci možností běžela: Jenže potíže jsou: Zavřely třeba sběrné dvory.

 • Více odpadu

  9:04 do playlistu

  Více odpadu
  Někdy je to ovšem "vytloukání klínu klínem": S tím, jak sběrné dvory mají ve většině měst zavřeno, toho lidi o to víc dávají do běžného odpadu netříděného, komunálního.

 • COVID 19 uzavřel sportoviště po celé zemi

  10:32 do playlistu

  COVID 19 uzavřel sportoviště po celé zemi
  COVID 19 uzavřel sportoviště po celé zemi. Například v Liberci se ve Sport parku a Home Credit Aréně uzavřely tři ledové plochy a 35 profesionálních sportovišť.

 • Cvičí se online

  11:55 do playlistu

  Cvičí se online
  Tyrš-fit - je pravidelné on-line cvičení, které teď, za vládou vyhlášeného omezeného pohybu, ze sokolovny v Lomnici nad Popelkou prostřednictvím facebooku na internetu vysílají tamní sokolové.

 • Olympiáda v Tokyu se odkládá

  12:37 do playlistu

  Olympiáda v Tokyu se odkládá
  K tomu nutno dodat sportovní zprávu dne: S čím japonští organizátoři doposledka otáleli, k čemu vývoj kvůli koronavirové pandemii nicméně směřoval, na to dnes došlo: Letní olympijské hry v Tokiu letos nebudou, odsouvají se na příští rok.

 • Sportování ve městě

  13:17 do playlistu

  Sportování ve městě
  Přestože jsou tělocvičny zavřené, sportovat v přírodě za určitých podmínek stále možné je. Jak to právě dnes vypadalo na cyklostezkách a hřištích, na to se zaměřili naši redaktoři v Jihlavě a Plzni.

 • Komlikace pro pendlaře

  14:55 do playlistu

  Komlikace pro pendlaře
  Zůstat doma - bez zaměstnání dočasně nebo s výpovědí natrvalo, anebo si, někdy i komplikovaně zajistit ubytování v Německu nebo v Rakousku? To je dilema, které po včerejším rozhodnutí vlády řeší tisíce tzv. pendlerů

 • Němci ve Šluknovském výběžku překračují hranici

  17:11 do playlistu

  Němci ve Šluknovském výběžku překračují hranici
  Někteří cizinci stále překračují takzvané zelené hranice. Jde většinou o přechody, které nepřetržitě nehlídají celníci a policie - například polní a lesní cesty. Děje se to i na česko-německých hranicích v Dolní Poustevně ve Šluknovském výběžku. Policie t

 • Chmelnice se potýkají s nedostatkem brigádníků

  18:50 do playlistu

  Chmelnice se potýkají s nedostatkem brigádníků
  Další obor, který se kvůli opatřením proti šíření koronaviru dostává do problémů, je chmelařství: Práce na chmelnicích na severu a severozápadě Čech se už tradičně neobejdou bez brigádníků.

 • Malé prodejny

  20:27 do playlistu

  Malé prodejny
  Lidmi v 1.linii, bez kterých se ani život za koronavirové nákazy v současném Česku neobejde, jsou taky prodavačky (a prodavači)- v supermarketech i v malých venkovských prodejnách.

 • Zloděj vrátil Paštickou smrt

  22:20 do playlistu

  Zloděj vrátil Paštickou smrt
  250 let staré sochy někdo ukradl z kostela v jihočeských Paštikách. Za krádeže v nouzovém stavu přitom hrozí výrazně vyšší tresty - až 8 let vězení. Když o tom policie informovala, sochy se přes noc objevily zpátky. Bohužel, zničené.

 • Obnova Libušína pokračuje

  24:01 do playlistu

  Obnova Libušína pokračuje
  Obnovu Libušína na beskydském vrcholu Pustevny dál pokračuje, nezastavila ji ani současná mimořádná situace. Třeba dnes dokončovalo interiér chaty 30 malířů a stolařů.

Přehrát vše

Související