iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 8. 2018
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
2438
zhlédnutí

Události v regionech (Praha)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Headlines

  0:03 do playlistu

  Headlines
  Přehled zpráv.

 • Slevy jízdného pro studenty a seniory

  1:16 do playlistu

  Slevy jízdného pro studenty a seniory
  Studenti a senioři budou mít od zítřka levnější áci, studenti a senioři starší 65-ti let budou mít od zítřka ve všech meziměstských autobusových a vlakových spojích výrazně levnější jízdné.

 • Slevy v dalších městěch

  3:28 do playlistu

  Slevy v dalších městěch
  Zlevnění jízdného pro mládež a seniory na meziměstských autobusových a vlakových spojích se přizpůsobují právě i města a jejich městská doprava: 75-%-ní slevu mají tito cestující od zítřka taky v Liberci, stejně jako v Ústí nad Labem.

 • Poldr na řece Krounce na Chrudimsku

  6:18 do playlistu

  Poldr na řece Krounce na Chrudimsku
  Po 10ti letech příprav získalo povodí Labe stavební povolení na vybudování obřího suchého poldru na řece Krounce na Chrudimsku. Stavba za 460 milionů korun se zahájí za rok. 140ti metrová hráz umožní při povodni záliv 68ti hektarů krajiny.

 • Autobusy v Ústeckém kraji pojedou

  8:08 do playlistu

  Autobusy v Ústeckém kraji pojedou
  Autobusy na veřejných linkách na Ústecku a na Děčínsku zítra vyjedou podle jízdního řádu. Ještě dnes dopoledne přitom hrozilo, že se tam lidi svých spojů nedočkají.

 • Možné příčiny požáru zámku v H. Maršově

  9:18 do playlistu

  Možné příčiny požáru zámku v H. Maršově
  Experti a policejní vyšetřovatelé už vyloučili, že by požár zámku v Horním Maršově na Trutnovsku způsobila technická závada. Expertíza vzorků z požářiště příčiny zúžila na dvě - buď šlo o úmysl, nebo nedbalost.

 • Žatec se připravuje na Dočesnou

  11:06 do playlistu

  Žatec se připravuje na Dočesnou
  Skoro 200 druhů piva, 60 pivovarů a přes 50 tisíc návštěvníků. Na žatecké Dočesné čekají letos rekordy. Největší oslavy chmele a piva ovšem zavřely od pátku do neděle střed města.

 • Letecká přehlídka CIAF v Hradci Králové

  12:50 do playlistu

  Letecká přehlídka CIAF v Hradci Králové
  Na městském letišti v Hradci Králové je zase tento víkend svátek pro všechny příznivce letectví a letadel - začíná tam víkendová letecká přehlídka Czech International Air Fest.

 • V Krumlově končí projekt Kateřiny Šedé

  15:37 do playlistu

  V Krumlově končí projekt Kateřiny Šedé
  Po třech měsících v Českém Krumlově končí projekt Kateřiny Šedé. V bytech historického centra se tam vystřídaly desítky rodin - celkem 300 dobrovolníků, kteří tam žili a tak říkajíc předváděli běžný život.

 • Kurzy pomoci nezaměstnaným

  17:28 do playlistu

  Kurzy pomoci nezaměstnaným
  Kdo má zájem, jsou po celé republice dál v běhu kurzy pomoci nezaměstnaným. Pro zájemce jsou zdarma a i za pomoci modelových situací je učí nejen práci najít.

 • Hendikepovaný plavec má dvě zlato

  19:13 do playlistu

  Hendikepovaný plavec má dvě zlato
  K jedné zlaté medaili z Paralympijských her v Riu de Janeiru teď 27-tiletý handikepovaný plavec Arnošt Petráček přidal další dvě zlaté na mistrovství Evropy v Dublinu.

 • Instalace báně kostela v Šitboři

  21:00 do playlistu

  Instalace báně kostela v Šitboři
  Patří k nejstarším kulturním památkám v Plzeňském kraji. I přesto komunisté plánovali jeho demolici a naděje na záchranu byla mizivá ještě před dvěma lety.

 • Festival Trutnoff v Brně

  23:15 do playlistu

  Festival Trutnoff v Brně
  Nejstarší rockový festival v Česku, trutnovský Open Air, na který pravidelně jezdíval i prezident Václav Havel, se kvůli neshodám mezi pořadateli a radnicí v Trutnově stěhuje na jih Moravy.

 • Festival Město lidem

  24:28 do playlistu

  Festival Město lidem
  Živé záběry z centra Českých Budějovic. Jeho ulice a uličky na dva dny zaplnili hudebníci, žongléři, divadelníci a řada dalších umělců. V rámci dvoudenního pouličního festivalu Město lidem – lidé městu.

 • Ulice hrůzy se konečně zbourá

  27:08 do playlistu

  Ulice hrůzy se konečně zbourá
  Ústecký magistrát nechá zbourat vybydlenou ulici Na Nivách ve vyloučené lokalitě Předlice. K zemi půjdou dva bloky domů. Akci už schválila rada města, teď musí vybrat demoliční firmu. První část se začne bourat do konce letošního roku.

 • Horácké divadlo v Jihlavě vstupuje do 79. sezóny

  28:48 do playlistu

  Horácké divadlo v Jihlavě vstupuje do 79. sezóny
  Zmodernizovalo a zlepšilo zázemí pro diváky i herce a připravilo repertoár vztahující se ke 100. výročí vzniku Československa. Sezónu odstartují česko-slovenskou premiérou inscenace Tisícročná včela.

 • Tygřata na Hluboké

  37:32 do playlistu

  Tygřata na Hluboké
  Čtyři mláďata tygra ussurijského dnes poprvé poznávala výběh v jihočeské zoo Hluboká. Narodila se už v květnu, ale ven je ošetřovatelé pustili až teď.

 • Vrátí se Filova díla na zámek?!

  39:16 do playlistu

  Vrátí se Filova díla na zámek?!
  Ústecký kraj si chtěl od majitelky zámku v Peruci na Lounsku převzít pamětní síň Emila Fily. Dominika Matušová ale na jednání nedorazila. Výstavní síň s odkazem slavného kubistického malíře provozovala před rekonstrukcí zámku Galerie Bendikta Rajta. Jejím

Přehrát vše

Související