iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 5. 2017
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

11 hlasů
2753
zhlédnutí

Události v regionech (Praha)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Headlines

  0:03 do playlistu

  Headlines
  Přehled zpráv

 • Chomutov chce vykoupit byty v exekuci

  1:10 do playlistu

  Chomutov chce vykoupit byty v exekuci
  Jde o 15 bytů v panelovém domě. Majitelé nepřispívali do společného fondu na energie a opravy. Na domě je dluh přes milion korun. Město tak chce zabránit devastaci a vybydlování domu uprostřed sídliště. Obává se totiž vzniku další vyloučené lokality.

 • Budoucnost sídliště v Písnici

  2:48 do playlistu

  Budoucnost sídliště v Písnici
  Zcela jiná je situace na pražském sídlišti Písnice: Tam chtějí naopak obyvatelé jednat se společností ČEZ, aby si sami mohli odkoupit byty, které ve veřejné soutěži získala firma Kenial, ale od koupě odstoupila - právě kvůli žalobě nájemníků.

 • Rozšíření mýtného

  5:13 do playlistu

  Rozšíření mýtného
  Strakonice, Vodňany a další jihočeské obce a města nesouhlasí s plánovaným zpoplatněním silnice číslo 20 vedoucí z Českých Budějovic přes Písek na Plzeň. V případě zavedení mýta se kamiony podle kritiků přesunou na sousední tah procházející Strakonicemi,

 • Odpor proti výrobní hale v Moravské Třebové

  10:15 do playlistu

  Odpor proti výrobní hale v Moravské Třebové
  Nárůst kamionové dopravy, zvýšený hluk, prach i emise. Z toho mají obavy obyvatelé části Moravské Třebové před vybudováním nové montážní haly s chráněnou dílnou. Podle vedení města ale není k obavám důvod.

 • Nehoda autobusu u Vlkavy

  12:02 do playlistu

  Nehoda autobusu u Vlkavy
  U Vlkavy na Mladoboleslavsku havaroval ráno autobus, ve kterém cestovalo 41 dětí a čtyři dospělí. Autobus vjel do příkopu a převrátil se na bok. Sedm dětí se při tom lehce zranilo, jednu z učitelek pak se středně těžkým zraněním hlavy do nemocnice dopravi

 • Nejdelší železniční tunel se už teď prodraží o 2 milardy korun.

  12:44 do playlistu

  Nejdelší železniční tunel se už teď prodraží o 2 milardy korun.
  Stavba nejdelšího železničního tunelu v Ejpovicích u Plzně, který zkrátí dobu cestování na trase mezi Prahou a Plzní, se prodražuje. Podle ministra dopravy Daniela Ťoka, který se byl dnes podívat přímo u razícího štítu za to mohou hlavně archeologické pr

 • Škola v nemocnici

  14:40 do playlistu

  Škola v nemocnici
  Byla speciální,stala se obyčejnou. A s tím přišli učitelé školy ve FN v Hradci Králové o příplatky.Ministryně slíbila nápravu.

 • Bečov vystavuje vzácný briliantový diadém

  17:13 do playlistu

  Bečov vystavuje vzácný briliantový diadém
  Zlatnické dílo se tam vrací poprvé od konce druhé světové války. Nový poklad znovu doprovází zajímavý příběh. Korunka totiž patřila posledním majitelům bečovského zámku.

 • Začíná Anifilm 2017

  19:13 do playlistu

  Začíná Anifilm 2017
  V Třeboni začíná festival animovaného filmu Anifilm. Nabídne 132 soutěžních snímků - od celovečerních po krátné animované snímky až po videoklipy. Doprovodný program bude zaměřen na animační kuriozity a svět videoher. Potrvá do neděle.

 • Nová budova Institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT

  22:10 do playlistu

  Nová budova Institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT
  ČVUT v Praze-Dejvicích otevřelo novou budovu Institutu informatiky, robotiky a kybernetiky: Výukové a výzkumné centrum bude zaměřené na podporu digitalizace a automatizace průmyslu nebo vývoj robotických systémů pro medicínu.

 • Ocenění za záchranu židovské dívky

  23:30 do playlistu

  Ocenění za záchranu židovské dívky
  Hrozil jí koncentrační tábor nebo trest smrti, přesto ani na chvíli nezaváhala. Za druhé světové války se starala o židovskou dívku a zachránila jí život. Teprve teď se o její statečnosti začíná mluvit. 92ti letou Jaroslavu Doležalovou ocení její rodné mě

Přehrát vše

Související