iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 10. 2006
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

167 hlasů
49059
zhlédnutí

Zenta... osud rakousko-uherského křižníku

Ojedinělý dokumentární film, mapující příběh potopeného křižníku Zenta z první světové války prostřednictvím záběrů z mořských hlubin, které pořídila česká potápěčská expedice.

56 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

IVO 6.8.2011 23:24 (!) reagovat 0 + - 1

Nová adresa ČESKÝ SVĚT

Nová adresa ČESKÝ SVĚT
http://cms.kcbrno.webnode.cz/cesky-svet/

UŽ JSI ČET ČESKÝ SVĚT ?? http://cms.kcbrno.webnode.cz/cesky-svet/

Medikolog 23.1.2011 13:15 (!) reagovat 2 + - 0

R-U válečná historie je i naší vojenskou historií

jak svědčí památníky snad v každé vsi. Ne v deserterech a v legionářích, ale v mužích jako fregatní kapitán Paul Pachner a jeho muži, v hrdinech bojů bitev na Soči i jinde, na zemi, na moři i ve vzduchu je ČEST a tradice hodná následování. Nestyďme se za činy našich předků a s úctou jich vzpomínejme. Jen více takových pořadů. Vždyť Velká válka (první světová) byla poslední, kdy náš národ masově bojoval.. a to po boku některých našich dnešních spojenců z NATO a současně i proti jiným z nich. Co třeba ponorkář Singule?

Jan Melena 21.4.2010 0:44 (!) reagovat 0 + - 0

Parada, skvely dokument

Jan Pekař Droužkovice bývalý okr. Chomutov 20.3.2009 23:36 (!) reagovat 10 + - 0

zenta

Všem tvůrcům tohoto pořadu a spolupracovníkům ,chci moc poděkovat že pootevřeli dvířka české historie vúči rakousko uhersku a že i zde složili čeští námořníci.Mám kamaráda Z. Tollara, který postavil špičkový model Zenty, v roce 2008 proběhla vernisáž v Chomutovském muzeu za velké účasti členů C a K privileg. střeleckého sboru Chomutov,jenž jsme oba členi s pozdravem Unterjager Jan Pekař. PS: naše stránky WWW.ostrostrelec.eu dále pak Chomutovský ostrostřelecký sbor, zde jsou fotky na rajče foto z akce Zenta Viva Česko-Rakousko.

Související